paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 44)

Bilietai skrydžiams į Dominikos Respubliką nuo 888,89 €

Dominikos Respublika
Geriausi pasiūlymai į Dominikos Respublikos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Dominikos Respubliką (DO)

Pigūs skrydžiai į Dominikos Respubliką – greitas, saugus, ekonomiškas ir patogus būdas nuostabiai salai pasiekti. Šalis, skalaujama skaidrių Karibų jūros, Atlanto vandenyno bangų, džiugina tykaus, romantiško ir turiningo poilsio išsiilgusį turistą. Dominikos Respublikos pažinimui skirta patogi susiekimo sistema, o smagioms atostogoms – įspūdingos vandens pramogos, pribloškiantys saulėlydžiai, žaluma viliojantys tropiniai miškai ir gerą nuotaiką spinduliuojantys gyventojai.

Pasiruošimas kelionei

Jei planuojate Dominikos Respublikoje atostogauti trumpiau nei 30 dienų, viza rūpintis nereikia. Lėktuve tereikės užpildyti atvykimo formą ir sumokėti 10 JAV dolerių dydžio mokestį.

Griežtų reikalavimų skiepams šalyje nėra. Jei planuojate lankytis atokesniuose kaimeliuose, vakarinėje salos dalyje, įsigykite vaistų nuo maliarijos. Taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A ir B, pasirūpinti stabligės, difterijos revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Dominikos Respublikos pažinimui galite rinktis autobusus, mikroautobusus, turistinius taksi, nuomotą automobilį arba motorolerį. Mašinos šalyje nuomojamos sulaukusiems 25 metų amžiaus. Vairuokite atidžiai, nes keliuose kartais pasitaiko nelygumų, duobių, kitokių kliūčių.

Atsiskaitymui naudojami Dominikos pesai (DOP), tačiau tinka ir JAV doleriai. Vienas pesas – tai maždaug 0,024 euro. Pragyvenimo išlaidos šalyje nežymiai aukštesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 300, puodelis kapučino – apie 78,50 peso. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 44,23, kilogramą vištienos krūtinėlės – už 238, sūrio – už 350 pesų. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 25, kilometras taksi – apie 150 pesų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Dominikos Respublikos kalba – ispanų. Šalyje taip pat kalbamasi angliškai, vokiškai, prancūziškai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Dominikos Respublikos sostinės Santo Domingo – 5473 kilometrai.
 • Šalis priklauso UTC –4 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Dominikos Respublika didžiuojasi kavos, cukraus, kakavos, medvilnės eksportu. Šios žaliavos ir jų gaminiai – puikus pasirinkimas lauktuvėms. Pasidairykite nebrangių juvelyrinių dirbinių iš aukso, sidabro, puoštų šalyje išgaunamu larimaro akmeniu. Verta paieškoti ir spalvingų keraminių padėklų, indų, kvapnių žvakių, kūno priežiūros priemonių.

  Skrydžiai į Dominikos Respubliką – tai kelionė į rojaus kampelį, viliojantį kalvomis, vešlia augalija ir įdomia kultūra. Pasirinkite patogią datą, pasirūpinkite nakvyne ir leiskitės į atostogų nuotykį, dovanosiantį tik mieliausius prisiminimus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Dominikos Respublikos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti