paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,85/5 (balsų: 13)

Bilietai skrydžiams į Dominiką nuo 1 148,54 €

Dominika
Geriausi pasiūlymai į Dominikos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Dominiką (DM)

Skrydžiai į Dominiką – nuostabi atostogų kryptis tiems, kas svajoja apie ramų ir jaukų poilsį. Tropinis klimatas, Karibų jūros mėlynės apsuptis, žemė, nusagstyta vulkanais, karštosiomis versmėmis, egzotinių vaisių plantacijomis palieka neišdildomą įspūdį. Keliauti po salą paprasta, o pasirengimas ilgai netrunka, todėl atostogaudami čia galite pamiršti visus rūpesčius.

Pasiruošimas kelionei

Turistams, ketinantiems Dominikoje viešėti ne ilgiau 30 dienų, viza nėra reikalinga. Privalomas tik vienas skiepo sertifikatas – nuo geltonojo drugio. Jį reikia pateikti vyresniems nei 1 metų keliautojams, atvykstantiems iš infekuotų teritorijų. Prieš atostogas Dominikoje taip pat verta atnaujinti stabligės, difterijos skiepus, pasiskiepyti nuo hepatitų A ir B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Dominika – vulkaninės kilmės sala, tad keliai driekiasi per kalnuotą, nelygų kraštovaizdį. Keliauti po šalį galite naudodamiesi mikroautobusais, laivais, taksi arba nuomotais automobiliais. Eismas Dominikoje vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui saloje naudojami Rytų Karibų doleriai (XCD). Vienas doleris – tai maždaug 0,293 euro. Pragyvenimo išlaidos Dominikoje aukštesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 33, vietinio alaus bokalas – apie 5 dolerius. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 3,50, kilogramą sūrio – už 53,52, bananų – už 6 dolerius. Kelionė viešuoju transportu saloje kainuoja apie 2,75, kilometras taksi – apie 5 dolerius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Dominikos kalba – anglų.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Dominikos sostinės Rozo – 5234 kilometrai.
 • Dominika priklauso UTC –4 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Spalvingos keraminės lėkštės su pakrančių, augalų, gyvūnų atvaizdais, medinės ir iš muilo akmens išskaptuotos skulptūrėlės – vieni efektingiausių Dominikos suvenyrų. Taip pat verta paieškoti batika puoštų skarų, suknelių, papuošalų iš jūros kriauklyčių, kvapnių aliejų, žvakių, muilų. Gurmanai puikiai įvertins vietinį romą, cigarus ir kavą.

  Jei norite pailsėti nuo didmiesčių šurmulio, pasimėgauti menkai žmonių lytėta tropine gamta ir pasilepinti nuostabiu oru, pigūs skrydžiai į Dominiką tikrai verti jūsų dėmesio. Puiki kelionės kaina, malonus aptarnavimas, lengvas pasiruošimas, kerintys vaizdai – idealios sąlygos atsipalaidavimui ir nepamirštamiems atostogų atsiminimams.

  Pigių kainų kalendoriuje į Dominikos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti