Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Vilnius – Londonas, lėktuvų bilietai

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Vilniaus į Londoną

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Vilniaus į Londoną. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Vilnius – Londonas gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Atidaryti pigių kainų kalendorių

Tiesioginių skrydžių Vilnius—Londonas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Vilniaus į Londoną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
11:4512:45RyanAirFR 34693 val.  
12:5013:50WizzairW6 80013 val.  
17:2018:10RyanAirFR 22452 val. 50 min.  
19:4520:45WizzairW6 80053 val.  
22:2523:15RyanAirFR 22312 val. 50 min.  
Antradienis
06:1007:10WizzairW6 80013 val.  
11:4512:45RyanAirFR 34693 val.  
17:2018:10RyanAirFR 22452 val. 50 min.  
19:5020:45WizzairW6 80052 val. 55 min.  
Trečiadienis
06:0507:00WizzairW6 80012 val. 55 min.  
11:3012:15RyanAirFR 34672 val. 45 min.  
17:5018:35RyanAirFR 22452 val. 45 min.  
19:5020:45WizzairW6 80052 val. 55 min.  
Ketvirtadienis
06:1007:10WizzairW6 80013 val.  
11:4512:45RyanAirFR 34693 val.  
17:2018:10RyanAirFR 22452 val. 50 min.  
19:5020:45WizzairW6 80052 val. 55 min.  
Penktadienis
06:0507:00WizzairW6 80012 val. 55 min.  
11:4512:45RyanAirFR 34693 val.  
17:2018:10RyanAirFR 22452 val. 50 min.  
19:5020:45WizzairW6 80052 val. 55 min.  
22:1023:00RyanAirFR 22312 val. 50 min.  
Šeštadienis
06:1007:10WizzairW6 80013 val.  
11:4512:45RyanAirFR 34693 val.  
17:2018:10RyanAirFR 22452 val. 50 min.  
19:5020:45WizzairW6 80052 val. 55 min.  
Sekmadienis
06:1007:10WizzairW6 80013 val.  
11:4512:45RyanAirFR 34693 val.  
17:2018:10RyanAirFR 22452 val. 50 min.  
19:4520:45WizzairW6 80053 val.  

Pirmadienis

Skrydis FR 3469: 11:45 – 12:45 (3 val.)
Skrydis W6 8001: 12:50 – 13:50 (3 val.)
Skrydis FR 2245: 17:20 – 18:10 (2 val. 50 min.)
Skrydis W6 8005: 19:45 – 20:45 (3 val.)
Skrydis FR 2231: 22:25 – 23:15 (2 val. 50 min.)

Antradienis

Skrydis W6 8001: 06:10 – 07:10 (3 val.)
Skrydis FR 3469: 11:45 – 12:45 (3 val.)
Skrydis FR 2245: 17:20 – 18:10 (2 val. 50 min.)
Skrydis W6 8005: 19:50 – 20:45 (2 val. 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis W6 8001: 06:05 – 07:00 (2 val. 55 min.)
Skrydis FR 3467: 11:30 – 12:15 (2 val. 45 min.)
Skrydis FR 2245: 17:50 – 18:35 (2 val. 45 min.)
Skrydis W6 8005: 19:50 – 20:45 (2 val. 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis W6 8001: 06:10 – 07:10 (3 val.)
Skrydis FR 3469: 11:45 – 12:45 (3 val.)
Skrydis FR 2245: 17:20 – 18:10 (2 val. 50 min.)
Skrydis W6 8005: 19:50 – 20:45 (2 val. 55 min.)

Penktadienis

Skrydis W6 8001: 06:05 – 07:00 (2 val. 55 min.)
Skrydis FR 3469: 11:45 – 12:45 (3 val.)
Skrydis FR 2245: 17:20 – 18:10 (2 val. 50 min.)
Skrydis W6 8005: 19:50 – 20:45 (2 val. 55 min.)
Skrydis FR 2231: 22:10 – 23:00 (2 val. 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis W6 8001: 06:10 – 07:10 (3 val.)
Skrydis FR 3469: 11:45 – 12:45 (3 val.)
Skrydis FR 2245: 17:20 – 18:10 (2 val. 50 min.)
Skrydis W6 8005: 19:50 – 20:45 (2 val. 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis W6 8001: 06:10 – 07:10 (3 val.)
Skrydis FR 3469: 11:45 – 12:45 (3 val.)
Skrydis FR 2245: 17:20 – 18:10 (2 val. 50 min.)
Skrydis W6 8005: 19:45 – 20:45 (3 val.)

2016-2017 m. vidutinės kainos pokyčių grafikas maršrutu Vilnius - Londonas

Lentelėje parodyta metų kainų dinamika maršrutui Vilnius - Londonas. Prie kiekvieno mėnesio nurodyta vidutinė kaina eurais iš mūsų duomenų bazės, kuri buvo sukaupta analizuojant mūsų klientų paieškų rezultatus. Lentelė parodo tik kainų keitimo tendencijas; identiškos vidutiniškos kainos tam pačiam kitų metų mėnesiui Avia.lt negarantuoja..

140 €.
119 €.
96 €.
85 €.
71 €.
86,31 €
sausis
2016
2016-01
93,19 €
vasaris
2016
2016-02
70,95 €
kovas
2016
2016-03
80,89 €
balandis
2016
2016-04
119,18 €
gegužė
2016
2016-05
139,56 €
birželis
2016
2016-06
94,66 €
liepa
2016
2016-07
84,66 €
rugpjūtis
2016
2016-08
76,86 €
rugsėjis
2016
2016-09
96,12 €
spalis
2016
2016-10
85,44 €
lapkritis
2016
2016-11
78,52 €
gruodis
2016
2016-12
sausis
2016
2016-01
86,31 €
vasaris
2016
2016-02
93,19 €
kovas
2016
2016-03
70,95 €
balandis
2016
2016-04
80,89 €
gegužė
2016
2016-05
119,18 €
birželis
2016
2016-06
139,56 €
liepa
2016
2016-07
94,66 €
rugpjūtis
2016
2016-08
84,66 €
rugsėjis
2016
2016-09
76,86 €
spalis
2016
2016-10
96,12 €
lapkritis
2016
2016-11
85,44 €
gruodis
2016
2016-12
78,52 €
  (8 5) 249 09 09