paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,96/5 (balsų: 249)

Palanga – Londonas, lėktuvų bilietai nuo 31,99 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Palangos į Londoną

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Palangos į Londoną. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Palanga – Londonas gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Atidaryti pigių kainų kalendorių

Tiesioginių skrydžių Palanga — Londonas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Palangos į Londoną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Palanga — Londonas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
12:1512:40RyanAirFR 26532 val. 25 min.  
21:4522:15RyanAirFR 2852 val. 30 min.  
Antradienis
10:5011:30WizzairW6 W951122 val. 40 min.  
18:1018:35RyanAirFR 26532 val. 25 min.  
Trečiadienis
23:5000:20RyanAirFR 2852 val. 30 min.  
Ketvirtadienis
17:0517:45WizzairW6 W951122 val. 40 min.  
Penktadienis
00:2000:50RyanAirFR 2852 val. 30 min.  
12:2012:45RyanAirFR 26532 val. 25 min.  
Šeštadienis
11:2512:05WizzairW6 W951122 val. 40 min.  
Sekmadienis
22:5023:20RyanAirFR 2852 val. 30 min.  

Pirmadienis

Skrydis FR 2653: 12:15 – 12:40 (2 val. 25 min.)
Skrydis FR 285: 21:45 – 22:15 (2 val. 30 min.)

Antradienis

Skrydis W6 W95112: 10:50 – 11:30 (2 val. 40 min.)
Skrydis FR 2653: 18:10 – 18:35 (2 val. 25 min.)

Trečiadienis

Skrydis FR 285: 23:50 – 00:20 (2 val. 30 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis W6 W95112: 17:05 – 17:45 (2 val. 40 min.)

Penktadienis

Skrydis FR 285: 00:20 – 00:50 (2 val. 30 min.)
Skrydis FR 2653: 12:20 – 12:45 (2 val. 25 min.)

Šeštadienis

Skrydis W6 W95112: 11:25 – 12:05 (2 val. 40 min.)

Sekmadienis

Skrydis FR 285: 22:50 – 23:20 (2 val. 30 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti