paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 2)

Ciurichas – Londonas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Ciurichas - Londonas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Ciuricho į Londoną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Londono miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Ciurichas — Londonas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Ciuricho į Londoną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Ciurichas — Londonas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:0007:40SwissLX 4501 val. 40 min.  
07:1008:05SwissLX 3161 val. 55 min.  
07:1508:10British AirwaysBA 7091 val. 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
09:4010:35EasyJetU2 EZY20441 val. 55 min.  
10:0010:50EasyJetU2 EZY81141 val. 50 min.  
10:2011:10SwissLX 3181 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
10:3511:30British AirwaysBA 7111 val. 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
11:4012:35SwissLX 3321 val. 55 min.Airbus A330-300  
13:1014:05British AirwaysBA 7131 val. 55 min.Airbus A320neo  
15:3016:20SwissLX 3241 val. 50 min.  
15:5016:40British AirwaysBA 7151 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
15:5516:35SwissLX 4641 val. 40 min.  
16:3517:25British AirwaysBA 7171 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
17:2018:10SwissLX 3261 val. 50 min.Airbus A320neo  
17:2518:05SwissLX 4661 val. 40 min.  
18:3519:25SwissLX 3381 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
19:1520:05British AirwaysBA 7191 val. 50 min.Airbus A320neo  
19:5520:45SwissLX 3401 val. 50 min.  
Antradienis
07:0007:55British AirwaysBA 7091 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
07:0007:40SwissLX 4501 val. 40 min.  
07:1008:05SwissLX 3161 val. 55 min.  
10:3011:25SwissLX 3181 val. 55 min.  
10:3511:30British AirwaysBA 7111 val. 55 min.Airbus A320neo  
12:0513:00SwissLX 3321 val. 55 min.  
13:1014:05British AirwaysBA 7131 val. 55 min.Airbus A320neo  
15:3016:20SwissLX 3241 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3517:25British AirwaysBA 7171 val. 50 min.Airbus A320 (sharklets)  
16:4517:25SwissLX 4641 val. 40 min.  
17:1017:55SwissLX 3261 val. 45 min.  
17:2518:05SwissLX 4661 val. 40 min.  
18:3519:25SwissLX 3381 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
19:5520:45SwissLX 3401 val. 50 min.  
20:1521:10EasyJetU2 EZY20441 val. 55 min.  
Trečiadienis
07:0007:55British AirwaysBA 7091 val. 55 min.Airbus A319  
07:1008:05SwissLX 3161 val. 55 min.Airbus A320neo  
07:1007:55SwissLX 4501 val. 45 min.  
10:2011:10SwissLX 3181 val. 50 min.  
10:3011:25British AirwaysBA 7111 val. 55 min.Airbus A319  
11:0011:35SwissLX 4561 val. 35 min.  
12:0513:00SwissLX 3321 val. 55 min.  
13:1014:05British AirwaysBA 7131 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
15:3016:20SwissLX 3241 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
15:5016:40British AirwaysBA 7151 val. 50 min.Airbus A319  
15:5516:35SwissLX 4641 val. 40 min.  
16:3517:25British AirwaysBA 7171 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
17:2018:10SwissLX 3261 val. 50 min.Airbus A320neo  
17:2518:05SwissLX 4661 val. 40 min.  
18:3519:25SwissLX 3381 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
19:1520:05British AirwaysBA 7191 val. 50 min.Airbus A319  
19:5520:45SwissLX 3401 val. 50 min.  
20:5021:40EasyJetU2 EZY20481 val. 50 min.  
Ketvirtadienis
06:2507:20British AirwaysBA 7091 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
07:0007:40SwissLX 4501 val. 40 min.  
07:1008:05SwissLX 3161 val. 55 min.Airbus A320neo  
10:3011:25British Airways
Swiss
BA 711
LX 318
1 val. 55 min.  
12:0513:00SwissLX 3321 val. 55 min.Airbus A330-300  
13:1014:05British AirwaysBA 7131 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
15:3016:20SwissLX 3241 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
17:1017:55SwissLX 3261 val. 45 min.  
17:2518:05SwissLX 4661 val. 40 min.  
18:3519:25SwissLX 3381 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
18:4019:30British AirwaysBA 7171 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
19:2020:10British AirwaysBA 7191 val. 50 min.Airbus A319  
20:5021:40EasyJetU2 EZY20481 val. 50 min.  
21:0521:50SwissLX 3401 val. 45 min.  
21:1021:55British AirwaysBA 7071 val. 45 min.Airbus A319  
21:3022:10EasyJetU2 EZY81181 val. 40 min.  
Penktadienis
06:3507:30British AirwaysBA 7091 val. 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
07:0507:55SwissLX 3161 val. 50 min.  
07:1007:55SwissLX 4501 val. 45 min.  
10:3011:25SwissLX 3181 val. 55 min.  
10:4011:35British AirwaysBA 7111 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
12:0513:00SwissLX 3321 val. 55 min.  
12:1012:50SwissLX 4561 val. 40 min.  
13:1014:00British AirwaysBA 7131 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:1517:00SwissLX 3241 val. 45 min.  
16:4517:25SwissLX 4641 val. 40 min.  
16:5517:45EasyJetU2 EZY20481 val. 50 min.  
17:2018:10SwissLX 3261 val. 50 min.  
17:2518:05SwissLX 4661 val. 40 min.  
18:2019:15British Airways
Swiss
BA 745
LX 338
1 val. 55 min.  
18:4519:35British AirwaysBA 7171 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
19:2020:10British AirwaysBA 7191 val. 50 min.Airbus A320neo  
19:5520:35EasyJetU2 EZY81181 val. 40 min.  
21:0521:50SwissLX 3401 val. 45 min.  
Šeštadienis
07:0007:55British AirwaysBA 7091 val. 55 min.Airbus A319  
07:0007:40SwissLX 4501 val. 40 min.  
07:0507:55SwissLX 3161 val. 50 min.Airbus A320neo  
09:4010:35EasyJetU2 EZY20441 val. 55 min.  
10:2011:10SwissLX 3181 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
10:2511:10EasyJetU2 EZY81141 val. 45 min.  
10:3011:25British AirwaysBA 7111 val. 55 min.Airbus A319  
11:0011:35SwissLX 4561 val. 35 min.  
11:1512:05British AirwaysBA 7731 val. 50 min.Airbus A319  
12:0513:00SwissLX 3321 val. 55 min.  
13:1014:05British AirwaysBA 7131 val. 55 min.Airbus A320neo  
15:3016:20SwissLX 3241 val. 50 min.  
16:0016:50British AirwaysBA 7151 val. 50 min.Airbus A319  
16:2517:15British AirwaysBA 7171 val. 50 min.Airbus A319  
17:1017:55SwissLX 3261 val. 45 min.Airbus A320neo  
18:3519:25SwissLX 3381 val. 50 min.  
19:1520:05British AirwaysBA 7191 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
20:5521:40SwissLX 3401 val. 45 min.  
Sekmadienis
06:3507:30British AirwaysBA 7091 val. 55 min.Airbus A320neo  
07:1008:05SwissLX 3161 val. 55 min.Airbus A320neo  
10:2011:10SwissLX 3181 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
10:3511:30British AirwaysBA 7111 val. 55 min.Airbus A319  
10:4511:35EasyJetU2 EZY81141 val. 50 min.  
11:4012:35SwissLX 3321 val. 55 min.Airbus A330-300  
13:0013:55British AirwaysBA 7131 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
15:3016:20SwissLX 3241 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3517:25British AirwaysBA 7171 val. 50 min.Airbus A320-100/200  
16:4517:25Swiss
EasyJet
LX 464
U2 EZY8116
1 val. 40 min.  
17:2018:10SwissLX 3261 val. 50 min.Airbus A321-100/200  
17:4518:25SwissLX 4661 val. 40 min.  
18:0018:55British AirwaysBA 7451 val. 55 min.Airbus A319  
18:2019:15SwissLX 3381 val. 55 min.  
19:0019:45SwissLX 4541 val. 45 min.  
19:2020:10British AirwaysBA 7191 val. 50 min.Airbus A320neo  
19:5520:45SwissLX 3401 val. 50 min.  
21:1021:55British AirwaysBA 7071 val. 45 min.Airbus A319  
21:3022:15EasyJetU2 EZY20481 val. 45 min.  

Pirmadienis

Skrydis LX 450: 07:00 – 07:40 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 316: 07:10 – 08:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 709: 07:15 – 08:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis U2 EZY2044: 09:40 – 10:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis U2 EZY8114: 10:00 – 10:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 318: 10:20 – 11:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 711: 10:35 – 11:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 332: 11:40 – 12:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 713: 13:10 – 14:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 324: 15:30 – 16:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 715: 15:50 – 16:40 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 464: 15:55 – 16:35 (1 val. 40 min.)
Skrydis BA 717: 16:35 – 17:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 326: 17:20 – 18:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 466: 17:25 – 18:05 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 338: 18:35 – 19:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 719: 19:15 – 20:05 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 340: 19:55 – 20:45 (1 val. 50 min.)

Antradienis

Skrydis BA 709: 07:00 – 07:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 450: 07:00 – 07:40 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 316: 07:10 – 08:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 318: 10:30 – 11:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 711: 10:35 – 11:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 332: 12:05 – 13:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 713: 13:10 – 14:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 324: 15:30 – 16:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 717: 16:35 – 17:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 464: 16:45 – 17:25 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 326: 17:10 – 17:55 (1 val. 45 min.)
Skrydis LX 466: 17:25 – 18:05 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 338: 18:35 – 19:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 340: 19:55 – 20:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis U2 EZY2044: 20:15 – 21:10 (1 val. 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis BA 709: 07:00 – 07:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 316: 07:10 – 08:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 450: 07:10 – 07:55 (1 val. 45 min.)
Skrydis LX 318: 10:20 – 11:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 711: 10:30 – 11:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 456: 11:00 – 11:35 (1 val. 35 min.)
Skrydis LX 332: 12:05 – 13:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 713: 13:10 – 14:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 324: 15:30 – 16:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 715: 15:50 – 16:40 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 464: 15:55 – 16:35 (1 val. 40 min.)
Skrydis BA 717: 16:35 – 17:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 326: 17:20 – 18:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 466: 17:25 – 18:05 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 338: 18:35 – 19:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 719: 19:15 – 20:05 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 340: 19:55 – 20:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis U2 EZY2048: 20:50 – 21:40 (1 val. 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis BA 709: 06:25 – 07:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 450: 07:00 – 07:40 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 316: 07:10 – 08:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 711 / LX 318: 10:30 – 11:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 332: 12:05 – 13:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 713: 13:10 – 14:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 324: 15:30 – 16:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 326: 17:10 – 17:55 (1 val. 45 min.)
Skrydis LX 466: 17:25 – 18:05 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 338: 18:35 – 19:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 717: 18:40 – 19:30 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 719: 19:20 – 20:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis U2 EZY2048: 20:50 – 21:40 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 340: 21:05 – 21:50 (1 val. 45 min.)
Skrydis BA 707: 21:10 – 21:55 (1 val. 45 min.)
Skrydis U2 EZY8118: 21:30 – 22:10 (1 val. 40 min.)

Penktadienis

Skrydis BA 709: 06:35 – 07:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 316: 07:05 – 07:55 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 450: 07:10 – 07:55 (1 val. 45 min.)
Skrydis LX 318: 10:30 – 11:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 711: 10:40 – 11:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 332: 12:05 – 13:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 456: 12:10 – 12:50 (1 val. 40 min.)
Skrydis BA 713: 13:10 – 14:00 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 324: 16:15 – 17:00 (1 val. 45 min.)
Skrydis LX 464: 16:45 – 17:25 (1 val. 40 min.)
Skrydis U2 EZY2048: 16:55 – 17:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 326: 17:20 – 18:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 466: 17:25 – 18:05 (1 val. 40 min.)
Skrydis BA 745 / LX 338: 18:20 – 19:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 717: 18:45 – 19:35 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 719: 19:20 – 20:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis U2 EZY8118: 19:55 – 20:35 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 340: 21:05 – 21:50 (1 val. 45 min.)

Šeštadienis

Skrydis BA 709: 07:00 – 07:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 450: 07:00 – 07:40 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 316: 07:05 – 07:55 (1 val. 50 min.)
Skrydis U2 EZY2044: 09:40 – 10:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 318: 10:20 – 11:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis U2 EZY8114: 10:25 – 11:10 (1 val. 45 min.)
Skrydis BA 711: 10:30 – 11:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 456: 11:00 – 11:35 (1 val. 35 min.)
Skrydis BA 773: 11:15 – 12:05 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 332: 12:05 – 13:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 713: 13:10 – 14:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 324: 15:30 – 16:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 715: 16:00 – 16:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 717: 16:25 – 17:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 326: 17:10 – 17:55 (1 val. 45 min.)
Skrydis LX 338: 18:35 – 19:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 719: 19:15 – 20:05 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 340: 20:55 – 21:40 (1 val. 45 min.)

Sekmadienis

Skrydis BA 709: 06:35 – 07:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 316: 07:10 – 08:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 318: 10:20 – 11:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 711: 10:35 – 11:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis U2 EZY8114: 10:45 – 11:35 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 332: 11:40 – 12:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis BA 713: 13:00 – 13:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 324: 15:30 – 16:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 717: 16:35 – 17:25 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 464 / U2 EZY8116: 16:45 – 17:25 (1 val. 40 min.)
Skrydis LX 326: 17:20 – 18:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 466: 17:45 – 18:25 (1 val. 40 min.)
Skrydis BA 745: 18:00 – 18:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 338: 18:20 – 19:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis LX 454: 19:00 – 19:45 (1 val. 45 min.)
Skrydis BA 719: 19:20 – 20:10 (1 val. 50 min.)
Skrydis LX 340: 19:55 – 20:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis BA 707: 21:10 – 21:55 (1 val. 45 min.)
Skrydis U2 EZY2048: 21:30 – 22:15 (1 val. 45 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti