Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Dublinas – Liverpulis, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Dublinas - Liverpulis galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Dublino į Liverpulį variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Liverpulio miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Dublinas — Liverpulis tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Dublino į Liverpulį tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Dublinas — Liverpulis tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:2008:15RyanAirFR 442 55 min.  
14:5015:45RyanAirFR 1442 55 min.  
18:1019:05RyanAirFR 446 55 min.  
20:5021:45RyanAirFR 448 55 min.  
Antradienis
07:0508:00RyanAirFR 442 55 min.  
14:5015:45RyanAirFR 1442 55 min.  
18:1019:05RyanAirFR 446 55 min.  
20:5021:45RyanAirFR 448 55 min.  
Trečiadienis
07:0508:00RyanAirFR 442 55 min.  
14:5015:45RyanAirFR 1442 55 min.  
17:5018:45RyanAirFR 446 55 min.  
20:5021:45RyanAirFR 448 55 min.  
Ketvirtadienis
07:0508:00RyanAirFR 442 55 min.  
14:5015:45RyanAirFR 1442 55 min.  
18:1019:05RyanAirFR 446 55 min.  
20:5021:45RyanAirFR 448 55 min.  
Penktadienis
07:0508:00RyanAirFR 442 55 min.  
14:5015:45RyanAirFR 1442 55 min.  
19:2520:20RyanAirFR 446 55 min.  
20:5521:50RyanAirFR 448 55 min.  
Šeštadienis
07:0508:00RyanAirFR 442 55 min.  
12:1513:10RyanAirFR 1442 55 min.  
18:1019:05RyanAirFR 446 55 min.  
20:5021:45RyanAirFR 448 55 min.  
Sekmadienis
07:0508:00RyanAirFR 442 55 min.  
15:5516:50RyanAirFR 1442 55 min.  
18:1019:05RyanAirFR 446 55 min.  
20:5021:45RyanAirFR 448 55 min.  

Pirmadienis

Skrydis FR 442: 07:20 – 08:15 ( 55 min.)
Skrydis FR 1442: 14:50 – 15:45 ( 55 min.)
Skrydis FR 446: 18:10 – 19:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 448: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis FR 442: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1442: 14:50 – 15:45 ( 55 min.)
Skrydis FR 446: 18:10 – 19:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 448: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis FR 442: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1442: 14:50 – 15:45 ( 55 min.)
Skrydis FR 446: 17:50 – 18:45 ( 55 min.)
Skrydis FR 448: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis FR 442: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1442: 14:50 – 15:45 ( 55 min.)
Skrydis FR 446: 18:10 – 19:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 448: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis FR 442: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1442: 14:50 – 15:45 ( 55 min.)
Skrydis FR 446: 19:25 – 20:20 ( 55 min.)
Skrydis FR 448: 20:55 – 21:50 ( 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis FR 442: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1442: 12:15 – 13:10 ( 55 min.)
Skrydis FR 446: 18:10 – 19:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 448: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis FR 442: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1442: 15:55 – 16:50 ( 55 min.)
Skrydis FR 446: 18:10 – 19:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 448: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2018-12-24, pirmadienis: 0
2018-12-25, antradienis: 11:00-19:00
2018-12-26, trečiadienis: 11:00-19:00
2019-01-01, antradienis: 0

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti