Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Oslas – Edinburgas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Oslas - Edinburgas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Oslo į Edinburgą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Edinburgo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Oslas — Edinburgas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Oslo į Edinburgą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Oslas — Edinburgas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
11:0011:55AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4601
SK 4601
1 val. 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
11:2512:15NorwegianDY 16401 val. 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
Antradienis
09:3010:25AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4601
SK 4601
1 val. 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
11:2512:15NorwegianDY 16401 val. 50 min.  
Trečiadienis
09:3010:25AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4601
SK 4601
1 val. 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
11:0011:50NorwegianDY 16401 val. 50 min.  
Ketvirtadienis
11:0011:50NorwegianDY 16401 val. 50 min.  
11:1012:05AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4601
SK 4601
1 val. 55 min.Boeing 737-800  
Penktadienis
09:3010:25AirBalticBT SK46011 val. 55 min.  
09:4010:30NorwegianDY 16401 val. 50 min.  
11:2012:20Scandinavian AirlinesSK 46012 val.Boeing 737-700 (winglets)  
Šeštadienis
11:2512:15NorwegianDY 16401 val. 50 min.  
19:0020:00AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4601
SK 4601
2 val.Boeing 737-800  
Sekmadienis
09:0009:55Scandinavian AirlinesSK 46011 val. 55 min.Boeing 737-800  
10:1011:00NorwegianDY 16401 val. 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  

Pirmadienis

Skrydis BT SK4601 / SK 4601: 11:00 – 11:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1640: 11:25 – 12:15 (1 val. 50 min.)

Antradienis

Skrydis BT SK4601 / SK 4601: 09:30 – 10:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1640: 11:25 – 12:15 (1 val. 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis BT SK4601 / SK 4601: 09:30 – 10:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1640: 11:00 – 11:50 (1 val. 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis DY 1640: 11:00 – 11:50 (1 val. 50 min.)
Skrydis BT SK4601 / SK 4601: 11:10 – 12:05 (1 val. 55 min.)

Penktadienis

Skrydis BT SK4601: 09:30 – 10:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1640: 09:40 – 10:30 (1 val. 50 min.)
Skrydis SK 4601: 11:20 – 12:20 (2 val.)

Šeštadienis

Skrydis DY 1640: 11:25 – 12:15 (1 val. 50 min.)
Skrydis BT SK4601 / SK 4601: 19:00 – 20:00 (2 val.)

Sekmadienis

Skrydis SK 4601: 09:00 – 09:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1640: 10:10 – 11:00 (1 val. 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti