paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1)

Belfastas – Edinburgas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Belfastas - Edinburgas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Belfasto į Edinburgą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Edinburgo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Belfastas — Edinburgas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Belfasto į Edinburgą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Belfastas — Edinburgas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:1508:05Aer LingusEI 3650 50 min.ATR ATR 72  
16:1017:00Aer LingusEI 3656 50 min.ATR ATR 72  
Antradienis
07:1508:05Aer LingusEI 3650 50 min.ATR ATR 72  
16:1017:00Aer LingusEI 3656 50 min.ATR ATR 72  
19:0019:50Aer LingusEI 3658 50 min.ATR ATR 72  
Trečiadienis
16:1017:00Aer LingusEI 3656 50 min.ATR ATR 72  
Ketvirtadienis
07:1508:05Aer LingusEI 3650 50 min.ATR ATR 72  
16:1017:00Aer LingusEI 3656 50 min.ATR ATR 72  
19:0019:50Aer LingusEI 3658 50 min.ATR ATR 72  
Penktadienis
07:1508:05Aer LingusEI 3650 50 min.ATR ATR 72  
16:1017:00Aer LingusEI 3656 50 min.ATR ATR 72  
19:0019:50Aer LingusEI 3658 50 min.ATR ATR 72  
Šeštadienis
07:1508:05Aer LingusEI 3650 50 min.ATR ATR 72  
Sekmadienis
09:3010:20Aer LingusEI 3652 50 min.ATR ATR 72  
16:0016:50Aer LingusEI 3656 50 min.ATR ATR 72  
19:0019:50Aer LingusEI 3658 50 min.ATR ATR 72  

Pirmadienis

Skrydis EI 3650: 07:15 – 08:05 ( 50 min.)
Skrydis EI 3656: 16:10 – 17:00 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis EI 3650: 07:15 – 08:05 ( 50 min.)
Skrydis EI 3656: 16:10 – 17:00 ( 50 min.)
Skrydis EI 3658: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis EI 3656: 16:10 – 17:00 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis EI 3650: 07:15 – 08:05 ( 50 min.)
Skrydis EI 3656: 16:10 – 17:00 ( 50 min.)
Skrydis EI 3658: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)

Penktadienis

Skrydis EI 3650: 07:15 – 08:05 ( 50 min.)
Skrydis EI 3656: 16:10 – 17:00 ( 50 min.)
Skrydis EI 3658: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis EI 3650: 07:15 – 08:05 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis EI 3652: 09:30 – 10:20 ( 50 min.)
Skrydis EI 3656: 16:00 – 16:50 ( 50 min.)
Skrydis EI 3658: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Šeštadieniais
13:00-17:00 — Sekmadieniais

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti