Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Briuselis – Bristolis, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Briuselis - Bristolis galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Briuselio į Bristolį variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Bristolio miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Briuselis—Bristolis tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Briuselio į Bristolį tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
09:1509:25LufthansaLH 56101 val. 10 min.  
09:5010:05
Brussels Airlines
BM 6055
SN 2055
1 val. 15 min.  
16:4517:00Lufthansa
Brussels Airlines
LH 5612
SN 2057
1 val. 15 min.  
16:5017:00BM 60571 val. 10 min.  
21:1521:25BM 60591 val. 10 min.  
21:2021:35Lufthansa
Brussels Airlines
LH 5588
SN 2059
1 val. 15 min.  
Antradienis
09:1509:25BM 60551 val. 10 min.  
09:5010:05Lufthansa
Brussels Airlines
LH 5610
SN 2055
1 val. 15 min.  
16:5017:00
Lufthansa
BM 6057
LH 5612
1 val. 10 min.  
21:2021:35
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6059
LH 5588
SN 2059
1 val. 15 min.  
Trečiadienis
09:5010:05
Lufthansa
BM 6055
LH 5610
1 val. 15 min.  
16:4517:00
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6057
LH 5612
SN 2057
1 val. 15 min.  
21:2021:35
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6059
LH 5588
SN 2059
1 val. 15 min.  
Ketvirtadienis
09:5010:05
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6055
LH 5610
SN 2055
1 val. 15 min.  
16:4517:00LufthansaLH 56121 val. 15 min.  
16:5017:00
Brussels Airlines
BM 6057
SN 2057
1 val. 10 min.  
21:1521:25LufthansaLH 55881 val. 10 min.  
21:2021:35
Brussels Airlines
BM 6059
SN 2059
1 val. 15 min.  
Penktadienis
09:1509:25LufthansaLH 56101 val. 10 min.  
09:5010:05
Brussels Airlines
BM 6055
SN 2055
1 val. 15 min.  
16:4517:00Brussels AirlinesSN 20571 val. 15 min.  
16:5017:00
Etihad Airways
Lufthansa
BM 6057
EY 7264
LH 5612
1 val. 10 min.  
21:2021:35
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6059
LH 5588
SN 2059
1 val. 15 min.  
Šeštadienis
Sekmadienis
16:5017:00Lufthansa
Brussels Airlines
LH 5612
SN 2057
1 val. 10 min.  
21:1521:25
Lufthansa
BM 6059
LH 5588
1 val. 10 min.  
21:2021:35Brussels AirlinesSN 20591 val. 15 min.  

Pirmadienis

Skrydis LH 5610: 09:15 – 09:25 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6055 / SN 2055: 09:50 – 10:05 (1 val. 15 min.)
Skrydis LH 5612 / SN 2057: 16:45 – 17:00 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6057: 16:50 – 17:00 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6059: 21:15 – 21:25 (1 val. 10 min.)
Skrydis LH 5588 / SN 2059: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Antradienis

Skrydis BM 6055: 09:15 – 09:25 (1 val. 10 min.)
Skrydis LH 5610 / SN 2055: 09:50 – 10:05 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6057 / LH 5612: 16:50 – 17:00 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6059 / LH 5588 / SN 2059: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Trečiadienis

Skrydis BM 6055 / LH 5610: 09:50 – 10:05 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6057 / LH 5612 / SN 2057: 16:45 – 17:00 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6059 / LH 5588 / SN 2059: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis BM 6055 / LH 5610 / SN 2055: 09:50 – 10:05 (1 val. 15 min.)
Skrydis LH 5612: 16:45 – 17:00 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6057 / SN 2057: 16:50 – 17:00 (1 val. 10 min.)
Skrydis LH 5588: 21:15 – 21:25 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6059 / SN 2059: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Penktadienis

Skrydis LH 5610: 09:15 – 09:25 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6055 / SN 2055: 09:50 – 10:05 (1 val. 15 min.)
Skrydis SN 2057: 16:45 – 17:00 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6057 / EY 7264 / LH 5612: 16:50 – 17:00 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6059 / LH 5588 / SN 2059: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Šeštadienis

Sekmadienis

Skrydis LH 5612 / SN 2057: 16:50 – 17:00 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6059 / LH 5588: 21:15 – 21:25 (1 val. 10 min.)
Skrydis SN 2059: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)
  (8 5) 249 09 09