Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Miunchenas – Birmingemas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Miunchenas - Birmingemas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Miuncheno į Birmingemą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Birmingemo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Miunchenas—Birmingemas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Miuncheno į Birmingemą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
08:3509:35LufthansaLH 25082 val.Airbus A319  
15:3016:25AirBalticBT LH25101 val. 55 min.  
15:3516:35LufthansaLH 25102 val.Airbus A321-100/200  
21:5022:45AirBaltic
Lufthansa
BT LH2512
LH 2512
1 val. 55 min.  
Antradienis
08:3509:35LufthansaLH 25082 val.Airbus A319  
15:3516:35AirBalticBT LH25102 val.  
15:4016:35LufthansaLH 25101 val. 55 min.  
21:3522:35AirBalticBT LH25122 val.  
21:5022:45LufthansaLH 25121 val. 55 min.  
Trečiadienis
08:3509:35LufthansaLH 25082 val.  
15:4016:35LufthansaLH 25101 val. 55 min.  
21:5022:45AirBaltic
Lufthansa
BT LH2512
LH 2512
1 val. 55 min.  
Ketvirtadienis
08:3509:35LufthansaLH 25082 val.  
15:3516:35AirBaltic
Lufthansa
BT LH2510
LH 2510
2 val.  
21:3522:35AirBaltic
Lufthansa
BT LH2512
LH 2512
2 val.  
Penktadienis
08:3509:35LufthansaLH 25082 val.  
15:3516:35AirBaltic
Lufthansa
BT LH2510
LH 2510
2 val.Airbus A320-100/200  
21:3522:35AirBaltic
Lufthansa
BT LH2512
LH 2512
2 val.  
Šeštadienis
08:5009:50LufthansaLH 26022 val.  
15:3516:35LufthansaLH 25102 val.  
15:4016:35AirBalticBT LH25101 val. 55 min.  
21:3522:35LufthansaLH 25122 val.  
21:5022:45AirBalticBT LH25121 val. 55 min.  
Sekmadienis
08:5009:50LufthansaLH 26022 val.  
15:4016:35LufthansaLH 25101 val. 55 min.  
21:5022:45AirBaltic
Lufthansa
BT LH2512
LH 2512
1 val. 55 min.  

Pirmadienis

Skrydis LH 2508: 08:35 – 09:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2510: 15:30 – 16:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis LH 2510: 15:35 – 16:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2512 / LH 2512: 21:50 – 22:45 (1 val. 55 min.)

Antradienis

Skrydis LH 2508: 08:35 – 09:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2510: 15:35 – 16:35 (2 val.)
Skrydis LH 2510: 15:40 – 16:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis BT LH2512: 21:35 – 22:35 (2 val.)
Skrydis LH 2512: 21:50 – 22:45 (1 val. 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis LH 2508: 08:35 – 09:35 (2 val.)
Skrydis LH 2510: 15:40 – 16:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis BT LH2512 / LH 2512: 21:50 – 22:45 (1 val. 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis LH 2508: 08:35 – 09:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2510 / LH 2510: 15:35 – 16:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2512 / LH 2512: 21:35 – 22:35 (2 val.)

Penktadienis

Skrydis LH 2508: 08:35 – 09:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2510 / LH 2510: 15:35 – 16:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2512 / LH 2512: 21:35 – 22:35 (2 val.)

Šeštadienis

Skrydis LH 2602: 08:50 – 09:50 (2 val.)
Skrydis LH 2510: 15:35 – 16:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2510: 15:40 – 16:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis LH 2512: 21:35 – 22:35 (2 val.)
Skrydis BT LH2512: 21:50 – 22:45 (1 val. 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis LH 2602: 08:50 – 09:50 (2 val.)
Skrydis LH 2510: 15:40 – 16:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis BT LH2512 / LH 2512: 21:50 – 22:45 (1 val. 55 min.)
  (8 5) 249 09 09