Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Frankfurtas – Birmingemas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Frankfurtas - Birmingemas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Frankfurto į Birmingemą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Birmingemo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Frankfurtas—Birmingemas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Frankfurto į Birmingemą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:3008:05LufthansaLH 9521 val. 35 min.  
12:0512:35LufthansaLH 9541 val. 30 min.  
16:4017:10LufthansaLH 9561 val. 30 min.  
21:4522:15LufthansaLH 9581 val. 30 min.  
21:5022:25AirBalticBT LH9581 val. 35 min.  
Antradienis
07:3508:05LufthansaLH 9521 val. 30 min.  
12:3013:05LufthansaLH 9541 val. 35 min.Airbus A320 (sharklets)  
16:4017:10LufthansaLH 9561 val. 30 min.  
21:4522:15LufthansaLH 9581 val. 30 min.  
Trečiadienis
07:4508:20LufthansaLH 9521 val. 35 min.  
12:3013:05LufthansaLH 9541 val. 35 min.  
16:4017:10LufthansaLH 9561 val. 30 min.Airbus A321-100/200  
21:4022:15LufthansaLH 9581 val. 35 min.  
Ketvirtadienis
07:3508:05LufthansaLH 9521 val. 30 min.  
12:0512:35LufthansaLH 9541 val. 30 min.  
16:2016:55LufthansaLH 9561 val. 35 min.  
21:4022:10LufthansaLH 9581 val. 30 min.  
21:4022:15AirBalticBT LH9581 val. 35 min.  
Penktadienis
07:3508:05LufthansaLH 9521 val. 30 min.  
12:3013:05LufthansaLH 9541 val. 35 min.  
16:4017:10LufthansaLH 9561 val. 30 min.  
21:4022:15LufthansaLH 9581 val. 35 min.  
21:5022:25AirBalticBT LH9581 val. 35 min.  
Šeštadienis
07:3008:05LufthansaLH 9521 val. 35 min.  
12:0512:35LufthansaLH 9541 val. 30 min.  
16:4017:10LufthansaLH 9561 val. 30 min.  
21:4522:15AirBaltic
Lufthansa
BT LH958
LH 958
1 val. 30 min.  
Sekmadienis
07:3508:05LufthansaLH 9521 val. 30 min.  
12:3013:05LufthansaLH 9541 val. 35 min.  
16:4017:10LufthansaLH 9561 val. 30 min.  
21:4022:10LufthansaLH 9581 val. 30 min.  
21:4022:15AirBalticBT LH9581 val. 35 min.  

Pirmadienis

Skrydis LH 952: 07:30 – 08:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 954: 12:05 – 12:35 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 956: 16:40 – 17:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 958: 21:45 – 22:15 (1 val. 30 min.)
Skrydis BT LH958: 21:50 – 22:25 (1 val. 35 min.)

Antradienis

Skrydis LH 952: 07:35 – 08:05 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 954: 12:30 – 13:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 956: 16:40 – 17:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 958: 21:45 – 22:15 (1 val. 30 min.)

Trečiadienis

Skrydis LH 952: 07:45 – 08:20 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 954: 12:30 – 13:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 956: 16:40 – 17:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 958: 21:40 – 22:15 (1 val. 35 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis LH 952: 07:35 – 08:05 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 954: 12:05 – 12:35 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 956: 16:20 – 16:55 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 958: 21:40 – 22:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis BT LH958: 21:40 – 22:15 (1 val. 35 min.)

Penktadienis

Skrydis LH 952: 07:35 – 08:05 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 954: 12:30 – 13:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 956: 16:40 – 17:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 958: 21:40 – 22:15 (1 val. 35 min.)
Skrydis BT LH958: 21:50 – 22:25 (1 val. 35 min.)

Šeštadienis

Skrydis LH 952: 07:30 – 08:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 954: 12:05 – 12:35 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 956: 16:40 – 17:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis BT LH958 / LH 958: 21:45 – 22:15 (1 val. 30 min.)

Sekmadienis

Skrydis LH 952: 07:35 – 08:05 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 954: 12:30 – 13:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis LH 956: 16:40 – 17:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis LH 958: 21:40 – 22:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis BT LH958: 21:40 – 22:15 (1 val. 35 min.)
  (8 5) 249 09 09