Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Diuseldorfas – Birmingemas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Diuseldorfas - Birmingemas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Diuseldorfo į Birmingemą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Birmingemo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Diuseldorfas—Birmingemas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Diuseldorfo į Birmingemą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:3507:20FlyBEBE 70401 val. 45 min.  
10:1510:50FlyBEBE 70421 val. 35 min.  
13:5514:35FlyBEBE 70441 val. 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:1515:404U 93341 val. 25 min.  
15:2015:40EW 13341 val. 20 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:3019:05FlyBEBE 70461 val. 35 min.  
19:1019:30EW 13381 val. 20 min.  
19:1019:354U 93301 val. 25 min.Airbus A319  
20:5521:35FlyBEBE 70501 val. 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Antradienis
06:4507:10EW 13301 val. 25 min.  
07:0007:35FlyBEBE 70401 val. 35 min.  
15:2015:40EW 13341 val. 20 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:3019:05FlyBEBE 70461 val. 35 min.  
19:1019:30EW 13381 val. 20 min.Airbus A320 (sharklets)  
19:1019:354U 93301 val. 25 min.Airbus A319  
Trečiadienis
06:3507:20FlyBEBE 70401 val. 45 min.  
10:1510:50FlyBEBE 70421 val. 35 min.  
15:2015:40EW 13341 val. 20 min.  
19:1019:354U 93301 val. 25 min.Airbus A319  
19:1019:30EW 13381 val. 20 min.  
20:5521:35FlyBEBE 70501 val. 40 min.  
Ketvirtadienis
06:3507:20FlyBEBE 70401 val. 45 min.  
06:4507:10EW 13301 val. 25 min.  
15:1515:404U 93341 val. 25 min.Airbus A319  
15:2015:40EW 13341 val. 20 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:3019:05FlyBEBE 70461 val. 35 min.  
19:1019:354U 93301 val. 25 min.Airbus A319  
Penktadienis
13:5514:35FlyBEBE 70441 val. 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:1515:404U 93341 val. 25 min.Airbus A319  
15:2015:40EW 13341 val. 20 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:3019:05FlyBEBE 70461 val. 35 min.  
19:1019:30EW 13381 val. 20 min.Airbus A320 (sharklets)  
19:1019:354U 93301 val. 25 min.Airbus A319  
20:5521:35FlyBEBE 70501 val. 40 min.  
Šeštadienis
13:5514:35FlyBEBE 70441 val. 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Sekmadienis
14:1514:50FlyBEBE 70441 val. 35 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:1515:40EW 93341 val. 25 min.  
15:2015:40EW 13341 val. 20 min.  
17:2018:00FlyBEBE 70461 val. 40 min.  
19:1019:35EW 93301 val. 25 min.  
19:1019:30EW 13381 val. 20 min.  
20:5521:35FlyBEBE 70501 val. 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  

Pirmadienis

Skrydis BE 7040: 06:35 – 07:20 (1 val. 45 min.)
Skrydis BE 7042: 10:15 – 10:50 (1 val. 35 min.)
Skrydis BE 7044: 13:55 – 14:35 (1 val. 40 min.)
Skrydis 4U 9334: 15:15 – 15:40 (1 val. 25 min.)
Skrydis EW 1334: 15:20 – 15:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis BE 7046: 18:30 – 19:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis EW 1338: 19:10 – 19:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis 4U 9330: 19:10 – 19:35 (1 val. 25 min.)
Skrydis BE 7050: 20:55 – 21:35 (1 val. 40 min.)

Antradienis

Skrydis EW 1330: 06:45 – 07:10 (1 val. 25 min.)
Skrydis BE 7040: 07:00 – 07:35 (1 val. 35 min.)
Skrydis EW 1334: 15:20 – 15:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis BE 7046: 18:30 – 19:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis EW 1338: 19:10 – 19:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis 4U 9330: 19:10 – 19:35 (1 val. 25 min.)

Trečiadienis

Skrydis BE 7040: 06:35 – 07:20 (1 val. 45 min.)
Skrydis BE 7042: 10:15 – 10:50 (1 val. 35 min.)
Skrydis EW 1334: 15:20 – 15:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis 4U 9330: 19:10 – 19:35 (1 val. 25 min.)
Skrydis EW 1338: 19:10 – 19:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis BE 7050: 20:55 – 21:35 (1 val. 40 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis BE 7040: 06:35 – 07:20 (1 val. 45 min.)
Skrydis EW 1330: 06:45 – 07:10 (1 val. 25 min.)
Skrydis 4U 9334: 15:15 – 15:40 (1 val. 25 min.)
Skrydis EW 1334: 15:20 – 15:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis BE 7046: 18:30 – 19:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis 4U 9330: 19:10 – 19:35 (1 val. 25 min.)

Penktadienis

Skrydis BE 7044: 13:55 – 14:35 (1 val. 40 min.)
Skrydis 4U 9334: 15:15 – 15:40 (1 val. 25 min.)
Skrydis EW 1334: 15:20 – 15:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis BE 7046: 18:30 – 19:05 (1 val. 35 min.)
Skrydis EW 1338: 19:10 – 19:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis 4U 9330: 19:10 – 19:35 (1 val. 25 min.)
Skrydis BE 7050: 20:55 – 21:35 (1 val. 40 min.)

Šeštadienis

Skrydis BE 7044: 13:55 – 14:35 (1 val. 40 min.)

Sekmadienis

Skrydis BE 7044: 14:15 – 14:50 (1 val. 35 min.)
Skrydis EW 9334: 15:15 – 15:40 (1 val. 25 min.)
Skrydis EW 1334: 15:20 – 15:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis BE 7046: 17:20 – 18:00 (1 val. 40 min.)
Skrydis EW 9330: 19:10 – 19:35 (1 val. 25 min.)
Skrydis EW 1338: 19:10 – 19:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis BE 7050: 20:55 – 21:35 (1 val. 40 min.)
  (8 5) 249 09 09