Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Briuselis – Birmingemas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Briuselis - Birmingemas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Briuselio į Birmingemą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Birmingemo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Briuselis — Birmingemas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Briuselio į Birmingemą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Briuselis — Birmingemas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
09:5510:10
AirBaltic
Brussels Airlines
BM 6037
BT SN2037
SN 2037
1 val. 15 min.Airbus A319  
16:3016:45Brussels AirlinesSN 20471 val. 15 min.Airbus A319  
17:0517:15BM 60471 val. 10 min.Airbus A319  
21:1521:35
AirBaltic
Brussels Airlines
BM 6049
BT SN2049
SN 2049
1 val. 20 min.Airbus A319  
Antradienis
09:5510:10
AirBaltic
Brussels Airlines
BM 6037
BT SN2037
SN 2037
1 val. 15 min.Airbus A319  
16:3016:45
AirBaltic
Brussels Airlines
BM 6047
BT SN2047
SN 2047
1 val. 15 min.Airbus A319  
21:1521:35
AirBaltic
BM 6049
BT SN2049
1 val. 20 min.  
21:2021:35Brussels AirlinesSN 20491 val. 15 min.Airbus A319  
Trečiadienis
09:5510:10
AirBaltic
Brussels Airlines
BM 6037
BT SN2037
SN 2037
1 val. 15 min.Airbus A319  
16:3016:45
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6047
LH 5606
SN 2047
1 val. 15 min.Airbus A319  
21:1521:35
AirBaltic
BM 6049
BT SN2049
1 val. 20 min.  
21:2021:35Brussels AirlinesSN 20491 val. 15 min.Airbus A319  
Ketvirtadienis
09:5510:10
AirBaltic
Brussels Airlines
BM 6037
BT SN2037
SN 2037
1 val. 15 min.Airbus A319  
16:3016:45
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6047
LH 5606
SN 2047
1 val. 15 min.Airbus A319  
21:1521:35
AirBaltic
Brussels Airlines
BM 6049
BT SN2049
SN 2049
1 val. 20 min.Airbus A319  
Penktadienis
09:5010:00Brussels AirlinesSN 20371 val. 10 min.Airbus A319  
09:5510:10
AirBaltic
BM 6037
BT SN2037
1 val. 15 min.  
16:3016:45
Lufthansa
Brussels Airlines
BM 6047
LH 5606
SN 2047
1 val. 15 min.Airbus A319  
21:1521:35
AirBaltic
BM 6049
BT SN2049
1 val. 20 min.  
21:2021:35Brussels AirlinesSN 20491 val. 15 min.Airbus A319  
Šeštadienis
      
Sekmadienis
16:3016:45Brussels AirlinesSN 20471 val. 15 min.Airbus A319  
17:0517:15BM 60471 val. 10 min.Airbus A319  
21:1521:35
Brussels Airlines
BM 6049
SN 2049
1 val. 20 min.Airbus A319  
21:2021:35AirBalticBT SN20491 val. 15 min.  

Pirmadienis

Skrydis BM 6037 / BT SN2037 / SN 2037: 09:55 – 10:10 (1 val. 15 min.)
Skrydis SN 2047: 16:30 – 16:45 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6047: 17:05 – 17:15 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6049 / BT SN2049 / SN 2049: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)

Antradienis

Skrydis BM 6037 / BT SN2037 / SN 2037: 09:55 – 10:10 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6047 / BT SN2047 / SN 2047: 16:30 – 16:45 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6049 / BT SN2049: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis SN 2049: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Trečiadienis

Skrydis BM 6037 / BT SN2037 / SN 2037: 09:55 – 10:10 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6047 / LH 5606 / SN 2047: 16:30 – 16:45 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6049 / BT SN2049: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis SN 2049: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis BM 6037 / BT SN2037 / SN 2037: 09:55 – 10:10 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6047 / LH 5606 / SN 2047: 16:30 – 16:45 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6049 / BT SN2049 / SN 2049: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)

Penktadienis

Skrydis SN 2037: 09:50 – 10:00 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6037 / BT SN2037: 09:55 – 10:10 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6047 / LH 5606 / SN 2047: 16:30 – 16:45 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6049 / BT SN2049: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis SN 2049: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Šeštadienis

Sekmadienis

Skrydis SN 2047: 16:30 – 16:45 (1 val. 15 min.)
Skrydis BM 6047: 17:05 – 17:15 (1 val. 10 min.)
Skrydis BM 6049 / SN 2049: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis BT SN2049: 21:20 – 21:35 (1 val. 15 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti