paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Amsterdamas – Birmingemas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Amsterdamas - Birmingemas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Amsterdamo į Birmingemą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Birmingemo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Amsterdamas — Birmingemas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Amsterdamo į Birmingemą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Amsterdamas — Birmingemas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:2507:55EasyJetU2 EJU79131 val. 30 min.  
10:0010:15KLM Royal Dutch AirlinesKL 14231 val. 15 min.Embraer 190  
16:3516:50AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT KL1431
KL 1431
1 val. 15 min.Embraer 190  
21:0521:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 14351 val. 15 min.Embraer 190  
Antradienis
10:0010:15KLM Royal Dutch AirlinesKL 14231 val. 15 min.Embraer 190  
16:3516:50AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT KL1431
KL 1431
1 val. 15 min.Embraer 190  
21:0521:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 14351 val. 15 min.Embraer 190  
Trečiadienis
07:0507:35EasyJetU2 EJU79111 val. 30 min.  
10:0010:15KLM Royal Dutch AirlinesKL 14231 val. 15 min.Embraer 190  
12:3512:50KLM Royal Dutch AirlinesKL 14251 val. 15 min.Embraer 190  
16:3516:50AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT KL1431
KL 1431
1 val. 15 min.Embraer 190  
21:0521:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 14351 val. 15 min.Embraer 190  
Ketvirtadienis
07:0507:35EasyJetU2 EJU79111 val. 30 min.  
08:2008:35KLM Royal Dutch AirlinesKL 14211 val. 15 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:0010:15KLM Royal Dutch AirlinesKL 14231 val. 15 min.Embraer 190  
12:3512:50KLM Royal Dutch AirlinesKL 14251 val. 15 min.Embraer 190  
14:5515:25EasyJetU2 EJU79131 val. 30 min.  
16:3516:50AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT KL1431
KL 1431
1 val. 15 min.Embraer 190  
21:0521:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 14351 val. 15 min.Embraer 175  
Penktadienis
07:0507:35EasyJetU2 EJU79111 val. 30 min.  
08:2008:35KLM Royal Dutch AirlinesKL 14211 val. 15 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:0010:15AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT KL1423
KL 1423
1 val. 15 min.Embraer 190  
14:4015:10EasyJetU2 EJU79131 val. 30 min.  
16:3516:50AirBalticBT KL14311 val. 15 min.  
16:4517:00KLM Royal Dutch AirlinesKL 14311 val. 15 min.Embraer 190  
21:0521:20AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT 6030
KL 1435
1 val. 15 min.Embraer 175  
Šeštadienis
10:0010:15AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT KL1423
KL 1423
1 val. 15 min.Embraer 190  
16:3516:50AirBalticBT KL14311 val. 15 min.  
16:4517:00KLM Royal Dutch AirlinesKL 14311 val. 15 min.Embraer 190  
21:0521:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 14351 val. 15 min.Embraer 190  
Sekmadienis
09:1009:40EasyJetU2 EJU79111 val. 30 min.  
09:3509:50KLM Royal Dutch AirlinesKL 14231 val. 15 min.Boeing 737-800 (winglets)  
12:0512:35EasyJetU2 EJU79131 val. 30 min.  
16:3516:50AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
BT KL1431
KL 1431
1 val. 15 min.Boeing 737-700 (winglets)  
21:0521:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 14351 val. 15 min.Boeing 737-700 (winglets)  

Pirmadienis

Skrydis U2 EJU7913: 07:25 – 07:55 (1 val. 30 min.)
Skrydis KL 1423: 10:00 – 10:15 (1 val. 15 min.)
Skrydis BT KL1431 / KL 1431: 16:35 – 16:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1435: 21:05 – 21:20 (1 val. 15 min.)

Antradienis

Skrydis KL 1423: 10:00 – 10:15 (1 val. 15 min.)
Skrydis BT KL1431 / KL 1431: 16:35 – 16:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1435: 21:05 – 21:20 (1 val. 15 min.)

Trečiadienis

Skrydis U2 EJU7911: 07:05 – 07:35 (1 val. 30 min.)
Skrydis KL 1423: 10:00 – 10:15 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1425: 12:35 – 12:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis BT KL1431 / KL 1431: 16:35 – 16:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1435: 21:05 – 21:20 (1 val. 15 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis U2 EJU7911: 07:05 – 07:35 (1 val. 30 min.)
Skrydis KL 1421: 08:20 – 08:35 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1423: 10:00 – 10:15 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1425: 12:35 – 12:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis U2 EJU7913: 14:55 – 15:25 (1 val. 30 min.)
Skrydis BT KL1431 / KL 1431: 16:35 – 16:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1435: 21:05 – 21:20 (1 val. 15 min.)

Penktadienis

Skrydis U2 EJU7911: 07:05 – 07:35 (1 val. 30 min.)
Skrydis KL 1421: 08:20 – 08:35 (1 val. 15 min.)
Skrydis BT KL1423 / KL 1423: 10:00 – 10:15 (1 val. 15 min.)
Skrydis U2 EJU7913: 14:40 – 15:10 (1 val. 30 min.)
Skrydis BT KL1431: 16:35 – 16:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1431: 16:45 – 17:00 (1 val. 15 min.)
Skrydis BT 6030 / KL 1435: 21:05 – 21:20 (1 val. 15 min.)

Šeštadienis

Skrydis BT KL1423 / KL 1423: 10:00 – 10:15 (1 val. 15 min.)
Skrydis BT KL1431: 16:35 – 16:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1431: 16:45 – 17:00 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1435: 21:05 – 21:20 (1 val. 15 min.)

Sekmadienis

Skrydis U2 EJU7911: 09:10 – 09:40 (1 val. 30 min.)
Skrydis KL 1423: 09:35 – 09:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis U2 EJU7913: 12:05 – 12:35 (1 val. 30 min.)
Skrydis BT KL1431 / KL 1431: 16:35 – 16:50 (1 val. 15 min.)
Skrydis KL 1435: 21:05 – 21:20 (1 val. 15 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti