paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,98/5 (balsų: 1041)

Bilietai skrydžiams į Didžiąją Britaniją nuo 28,79 €

Didžioji Britanija
Geriausi pasiūlymai į Didžiosios Britanijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Didžiąją Britaniją (GB)

Amžinojo rūko šalis kupina kontrastų. Čia tikruosius namus susikūrė daugybė skirtingų šalių gyventojų, išsibarsčiusių po kalnuotas vietoves bei lygumas. Kas minutę besikeičiantis oras, klestintys miestai, sodria žaluma ir uolomis viliojantis kraštovaizdis, margaspalvė kultūra – dalykai, dėl kurių skrydžiai į Didžiąją Britaniją verti jaukių šeimų ir patyrusių nuotykių ieškotojų dėmesio.

Pasiruošimas kelionei

Turistams, ketinantiems Jungtinėje Karalystėje viešėti trumpiau nei 30 dienų, viza nėra reikalinga. Taip pat nėra griežtų reikalavimų skiepams. Prieš kelionę į užsienį visuomet verta atnaujinti stabligės, difterijos skiepus, pasirūpinti patikimu kelionės draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Didžiosios Britanijos pažinimui galite rinktis autobusus, traukinius, taksi, tarp salų – keltus. Taip pat galite išsinuomoti automobilį. Kelių kokybė Jungtinėje Karalystėje gera. Verta prisiminti, kad eismas vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui šalyje naudojami svarai sterlingų (GBP). Vienas svaras sterlingų – tai maždaug 1,482 euro. Pragyvenimo išlaidos Jungtinėje Karalystėje yra aukštesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 12, pasimėgauti puodeliu kapučino – už 2,52 svaro sterlingų. 1,5 litro vandens šalyje kainuoja apie 0,92, kilogramas sūrio – 5,83, vištienos krūtinėlės – apie 6,29 svaro sterlingų. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 2,30, nuriedėti kilometrą taksi – už 1,49 svaro sterlingų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Jungtinės Karalystės kalba – anglų.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Londono – 1073 kilometrai.
 • Didžioji Britanija priklauso UTC +0 laiko juostai. Vasaros sezono metu ji pakeičiama į UTC +1.
 • Jungtinė Karalystė padalinta į 4 kraštus su jiems priklausančiomis sostinėmis: Angliją (Londonas), Škotiją (Edinburgas), Velsą (Kardifas) ir Šiaurės Airiją (Belfastas).
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš kelionės po Didžiąją Britaniją verta parsivežti airiškų ir škotiškų gėrimų, džemų, marmelado, sausainių. Arbata – vienas geriausiai atpažįstamų ir maloniai laukiamų lauktuvių komponentų. Žiemą artimųjų bus puikiai įvertinti šilti, žaismingi vilnoniai megztiniai, liemenės. Taip pat verta paieškoti kokybiškų muzikos įrašų, plakatų, žurnalų.

  Pigūs skrydžiai į Didžiąją Britaniją – tai pirmas žingsnis link angliškos dulksnos ir jaukių arbatos popiečių, kvapą gniaužiančių skardžių ir pilių aptrupėjusiomis sienomis, pasakas primenančių kaimelių ir barų, tapusių žinomiausių atlikėjų namais. Galimybė įžengti į daugelio išsvajotą kraštą – pasiekiama ranka.

  Pigių kainų kalendoriuje į Didžiosios Britanijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti