paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,33/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Džibutį

Džibutis
Geriausi pasiūlymai į Džibutio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Džibutį (DJ)

Džibutis – tikrumu dvelkianti Afrikos valstybė, turistus viliojanti smagiomis vandens ir sausumos pramogomis. Pigūs skrydžiai į Džibutį leidžia iki valios pasimėgauti liūtų, begemotų, beždžionių ir kitų laukinių gyvūnų stebėjimu, safariais į dykumą, nardymu, bangų skrodimu banglentėmis. Saulei leidžiantis miestuose svečių laukia gardi vakarienė ir energingi šokiai. Keliauti po šalį lengva, todėl atostogos čia – tikras malonumas.

Pasiruošimas kelionei

Prieš skrydį į Džibutį verta pasirūpinti turistine viza. Tai galite padaryti savarankiškai kreipęsi į šalies ambasadą Paryžiuje arba tiesiog patikėję užduotį kelionių agentūrai. Vizos teikimas trunka apie 10–14 dienų.

Džibutyje esama rizikos užsikrėsti maliarija, todėl prieš kelionę įsigykite vaistų. Pasiskiepykite nuo geltonojo drugio – valstybė reikalauja skiepo sertifikato iš vyresnių nei 1 metų amžiaus svečių. Taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos, atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Džibutį galite keliaudami autobusais, keltais, laivais, taksi. Paprastai automobiliai nuomojami kartu su vietinio vairuotojo paslaugomis. Šalies keliai, ypatingai didesniuose miestuose ir tarp jų, yra geros kokybės.

Atsiskaitymui naudojami Džibučio frankai (DJF). Vienas frankas – tai maždaug 0,004 euro. Pragyvenimo išlaidos Džibutyje kiek mažesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 1500, puodelis kapučino – apie 950 frankų. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 137,50, kilogramą ryžių – už 275, vištienos krūtinėlės – už 1650 frankų. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 550, kilometras taksi – apie 311 frankų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Džibučio kalbos – prancūzų ir arabų. Taip pat susikalbėti galite angliškai.
 • Džibutis priklauso UTC +3 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Džibučio sostinės tuo pačiu pavadinimu – 3117 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Karoliukais puošti drabužiai, rankinės, diržai, piniginės – itin charizmatiškų Džibučio priminimų idėjos. Artimuosius galite palepinti ir kvapniais natūraliais smilkalais, pakuote šviežios afrikietiškos kavos, rankomis pintomis dėžutėmis, kilimėliais.

  Skrydžiai į Džibutį – tai aktyvių, įspūdžių kupinų atostogų pradžia. Pasirūpinkite būtiniausiais daiktais, viza, skiepais ir nusiteikite plačioms afrikietiškoms šypsenoms, saugioms pramogoms bei didelėms egzotiškos kultūros dozėms.

  Pigių kainų kalendoriuje į Džibutio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti