paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 2)

Bilietai skrydžiams į Butaną

Butanas
Geriausi pasiūlymai į Butano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Butaną (BT)

Skrydžiai į Butaną – tai greitai ir patogiai įgyvendinama laimės svajonė. Pasitenkinimu gyventi butaniečiams prilygsta reta Europos šalis. Himalajų monarchija išsiskiria budizmo puoselėjimu, griežta ekologija ir nepaprastu džiaugsmingumu. Pasisemti laimės lengva: kelionės į Butaną planui parengti reikia tik kelių formalumų.

Pasiruošimas kelionei

Butano turistams iš Lietuvos reikalinga viza. Pasiekti paslaptingą, gana uždarą valstybę galite gavę leidimą oro uoste arba patikėdami formalumus kelionių agentūrai. Tam užtenka ilgiau nei 6 mėnesius galiojančio jūsų paso.

Jei atkeliaujate iš infekuotos teritorijos, Butano valdininkai reikalauja skiepo nuo geltonojo drugio sertifikato. Priklausomai nuo lankomos šalies dalies, rekomenduotina pasirūpinti vaistais nuo maliarijos. Saugiau jausitės pasiskiepiję nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos, atnaujinę difterijos ir stabligės skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Vos prieš kelis dešimtmečius dauguma butaniečių keliavo pėsčiomis arba raitomis. Dabar šalį išraizgė asfaltuoti keliai. Beveik visi jie dėl kalnuoto reljefo driekiasi palei didžiąsias upes. Patogiausias kelionės sprendimas – autobusai, taksi.

Oficiali Butano valiuta yra ngultrumas (BTN). Šalyje taip pat galite atsiskaityti Indijos rupijomis. Vienas ngultrumas – tai maždaug 0,017 euro. Pragyvenimo išlaidos Butane mažesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 275, pasilepinti kapučino – už 108 ngultrumus. 1,5 litro vandens butelis čia kainuoja apie 25, kilogramas ryžių – apie 40, sūrio – apie 350 ngultrumų. Keliauti viešuoju transportu galite už 20, nuriedėti kilometrą taksi – už 45 ngultrumus.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Butano kalba – botijų (dzongkha). Turistinėje dalyje galite susikalbėti angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Butano sostinės Timpu – apie 3698 kilometrus.
 • Butanas priklauso UTC +6 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Suvenyrai iš Butano pasižymi aukšta kokybe. Šalyje galite drąsiai įsigyti aukso dirbinių su brangakmeniais, medinių, metalinių budizmo reikmenų bei aksesuarų. Šilko drabužiai, skaros, pagalvėlės, piniginės – taip pat puikus pasirinkimas. Verta rinktis ir kvapnius smilkalus, eterinius aliejus, prieskonius.

  Pigūs skrydžiai į Butaną – tobulas pasirinkimas tiems, kas nori investuoti į gyvenimą aukštyn kojom apverčiančius įspūdžius. Patraukli kelionės kaina, dvasingi Butano gyventojai, kerinčio grožio gamta, neseniai duris atvėrusios šalies egzotika – tik keli neprilygstamų atostogų elementai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Butano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  13:00-19:00 — Šiokiadieniais
  13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

  2020-07-06, pirmadienis: nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti