paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Burundį

Burundis
Geriausi pasiūlymai į Burundio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Burundį (BI)

Kalvotas, ežeringas, žemdirbyste besiverčiantis Burundis atstovauja netipinei Afrikai. Nors šalis skurdi, atsigaunanti po perversmų, jos negairina dykumų vėjai ir neužgožia beribės džiunglės. Skrydžiai į Burundį – tai įspūdžių ir reikšmingos patirties kupinų, egzotiškų atostogų pradžia. Kaip ir įprasta tolimoms kelionėms, pradėti ruoštis verčiau iš anksto.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, nepriklausomai nuo apsilankymo trukmės, reikalinga Burundžio viza. Ją galite gauti iš artimiausios diplomatinės atstovybės.

Burundis – endeminė geltonojo drugio teritorija, tad prieš kelionę būtina pasirūpinti skiepu. Taip pat naudinga įsigyti vaistų nuo maliarijos, pakartotinai pasiskiepyti nuo stabligės, difterijos. Prasmingi ir skiepai nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Keliauti po Burundį galite sausuma. Dauguma kelių negrįsti, neasfaltuoti, tačiau jais rieda autobusai. Didesniuose miestuose galite pasidairyti taksi.

Atsiskaitymui naudojamas Burundžio frankas (BIF). Vienas frankas – tai maždaug 0,0008 euro. Pragyvenimo išlaidos Burundyje kiek mažesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 9000 frankų, išgerti kapučino – už 3432 frankus. 1,5 litro vandens kainuoja apie 1522, kilogramas ryžių – apie 1455, vištienos krūtinėlės – apie 13628 frankus. Kelionei viešuoju transportu prireiks maždaug 1573, kilometrui taksi – apie 4718 frankų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Burundžio kalbos yra kirundi, prancūzų.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Burundžio sostinės Bužumbūros – apie 4015 kilometrų.
 • Burundis priklauso UTC +2 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Burundyje galite rasti autentiškų Afrikos genčių dirbinių. Vienas pavyzdžių – praktiškos įvairių dydžių bei formų pintinės. Taip pat verti dėmesio molio indai: vazos, dubenys, lėkštės, ąsočiai. Moterims įspūdį paliks iš karoliukų sunerti papuošalai – apyrankės, auskarai ir auksiniai juvelyriniai dirbiniai. Odiniai drabužiai, kava – taip pat puikus pasirinkimas lauktuvėms.

  Pigūs skrydžiai į Burundį paliks gerų atsiminimų kiekvienam, norinčiam pažinti autentišką, Vakarų įtakai nepasidavusią Afriką. Puiki kelionės kaina, turizmo nenustekentos teritorijos, nuostabus kraštovaizdis ir tikrosiomis vertybėmis nuspalvintas gyvenimas – tai pasiekiama po išties paprasto pasirengimo.

  Pigių kainų kalendoriuje į Burundio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti