paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,67/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Burkina Fasą

Burkina Fasas
Geriausi pasiūlymai į Burkina Faso miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Burkina Fasą (BF)

Pigūs skrydžiai į Burkina Fasą vilioja ir pavienius nuotykių ieškotojus, ir šeimyniško poilsio mėgėjus. Neišdildomą įspūdį palieka puiki afrikietiška kava, egzotiškas kraštovaizdis, spalvinga augalija ir gyvūnija. Tam, kad kelionė būtų sėkminga, verta iš anksto pasirūpinti skiepais ir saugiausiu atostogų maršrutu.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikiam lietuvių svečiavimuisi Burkina Fase viza nėra reikalinga. Prieš kelionę patartina pasiskiepyti nuo šių ligų: geltonojo drugio, meningito. Taip pat prasminga įsigyti vaistų nuo maliarijos, pasirūpinti skiepais nuo vidurių šiltinės, hepatitų A, B.

Jei aktyviai keliausite, užsisakykite sveikatos draudimą. Svečiuojantis šalyje verčiau negerti ir dantų valymui nenaudoti vandens iš vandentiekio sistemų, kruopščiai plauti vaisius ir daržoves.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Burkina Fase asfaltuota tik labai nedidelė kelių dalis. Rekomenduojama keliauti didelėmis automobilių kolonomis, traukiniais, vengti tamsaus paros meto. Jei atostogaujate gegužės–lapkričio mėnesiais, būkite atidūs: dalis kelių gali būti užversta nuošliaužomis, užtvindyta liūčių.

Atsiskaityti Burkina Fase galite naudodami CFA frankus (XOF). Vienas frankas – tai maždaug 0,002 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje nuo Lietuvos skiriasi nedaug. Papietauti nebrangiame restorane galite už 4000, išgerti kapučino – už 1500 frankų. 1,5 litro vandens butelį įsigysite už 700, kilogramą ryžių – už 500, sūrio – už 8000 frankų. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 400, kilometras taksi – maždaug 300 frankų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Burkina Faso kalba – prancūzų. Turistinėse zonose galite susikalbėti angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Burkina Faso sostinė Uagadugu – 3238 kilometrai.
 • Šalis priklauso UTC +0 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jei norite autentiškų daiktų, pasidairykite spalvingo austo kilimėlio, bronzinių statulėlių, šachmatų rinkinio, vietinių genčių atstovų pagamintų papuošalų. Taip pat verta rinktis paveikslus, odos ir medienos dirbinius, prieskonius, kavą. Apsipirkdami lauktuvėms nepamirškite derėtis – tai smagus ir praktiškas procesas.

  Skrydžiai į Burkina Fasą patiks kiekvienam, jaučiančiam aistrą nuotykiams, nepažintoms žemėms ir senovėje susiformavusioms kultūroms. Tinkamai pasiruošę galite pamatyti išties žavingą Afrikos veidą: kupiną spalvų, temperamentingą, spinduliuojantį prigimtine stiprybe.

  Pigių kainų kalendoriuje į Burkina Faso miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti