paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,90/5 (balsų: 157)

Bilietai skrydžiams į Bulgariją nuo 24,81 €

Bulgarija
Geriausi pasiūlymai į Bulgarijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Bulgariją (BG)

Natūralūs mineraliniai vandenys, rožių aliejai ir džemai, pasakiško skonio vynas, kalnai, žmonių mažai lankomi tobuli paplūdimiai – skrydžiai į Bulgariją išties turi daug motyvų. Atostogos šioje šalyje leidžia visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis harmonija. Turizmo sektorius ir susisiekimo sistema Bulgarijoje gerai išplėtoti, tad vienintelis rūpestis – tinkamas kelionės planas.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, Bulgarijoje besisvečiuojantiems iki 30 dienų, viza nėra reikalinga. Taip pat nėra ir reikalavimo pasiskiepyti. Vis dėlto atostogaudami jausitės saugiau, jei pasirūpinsite difterijos, stabligės revakcinacija, skiepais nuo hepatitų A ir B, bendru sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis patogius traukinius, autobusus arba taksi, nuomotus automobilius. Pastaroji paslauga teikiama sulaukusiems 21–25 metų amžiaus. Bulgarijos keliai yra geros būklės. Žemdirbystės sezono metu patartina saugotis į kelią išbėgančių naminių gyvūnų.

Oficiali Bulgarijos valiuta yra levas (BGN). Vienas levas – tai maždaug 0,512 euro. Pragyvenimo lygis Bulgarijoje nuo lietuviškojo skiriasi nedaug. Nebrangiame restorane papietauti galite už 10, pasilepinti kapučino – už 1,95 levo. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 0,88, kilogramas vietos sūrio – apie 8,83, ryžių – apie 2,10 levo. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už maždaug 1, nuvažiuoti kilometrą taksi – už 0,79 levo.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Bulgarijos sostinės Sofijos – 831 kilometras.
 • Valstybinė šalies kalba – bulgarų. Taip pat galite susikalbėti rusiškai, angliškai.
 • Bulgarija priklauso UTC +2 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +3.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Rožės ir iš jų gaminami produktai – pavydą keliantis Bulgarijos pasididžiavimo šaltinis. Artimuosius galite palepinti rožių vandeniu, aliejumi, gardžiu džemu, aromatingu muilu, kvepalais, arbata. Apie puikią kelionę visuomet primins spalvingi keramikos dirbiniai, medinės dėžutės, grakštūs rankų darbo nėriniai, papuošalai.

  Pigūs skrydžiai į Bulgariją verti kiekvieno šeimos nario dėmesio. Lengvas pasiruošimas kelionei, patrauklios kainos, pramogų ir puikių kurortų gausa užtikrina pačius mieliausius atostogų prisiminimus. Nenustebkite, jei jie vilios sugrįžti į šalį dar ir dar.

  Pigių kainų kalendoriuje į Bulgarijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti