paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,50/5 (balsų: 2)

Bilietai skrydžiams į Brunėjų nuo 1 005,50 €

Brunėjus
Geriausi pasiūlymai į Brunėjaus miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Brunėjų (BN)

Brunėjaus Valstybės Darusalamas arba Taikos Užuovėja, kaip dar vadinamas Brunėjus, yra ideali atostogų kryptis nestandartiniams turistams. Skrydžiai į Brunėjų – tai kelionė į menkai pažintą, islamo, kinų ir sultono formuojamą kraštą. Dėl įdomių pramogų, egzotikos, įspūdingų vaizdų čia nekyla jokių abejonių. Keliauti šalyje paprasta, o reikalavimai atvykėliams – minimalūs.

Pasiruošimas kelionei

Turistams iš Lietuvos, Brunėjuje besisvečiuojantiems iki 30 dienų, viza nėra reikalinga. Skiepais privaloma pasirūpinti tiems, kas atvyksta iš endeminių poliomielito, geltono drugio teritorijų. Jei norite išvengti grėsmės sveikatai, įsigykite vaistų nuo maliarijos, pasiskiepykite nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, stabligės, difterijos. Planuodami ilsėtis aktyviai, pasirūpinkite sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Brunėjaus pažinimui galite rinktis sausumos arba vandens transportą. Ekonomiškiausia keliauti autobusais, motorinėmis valtimis. Taip pat galite naudotis taksi arba nuomotu automobiliu. Jei vairuosite patys, įsidėmėkite, kad eismas vyksta kairiąja kelio puse.

Oficiali šios Azijos šalies valiuta – Brunėjaus doleris (BND). Vienas doleris – tai maždaug 0,498 euro. Pragyvenimo išlaidos Brunėjuje yra kiek aukštesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 5, pasimėgauti kapučino – už 4 dolerius. 1,5 litro vandens butelis čia kainuoja apie 1, kilogramas ryžių – apie 1,20, vištienos krūtinėlės – apie 6 dolerius. Pakeliauti viešuoju transportu galite už 1, nuvažiuoti kilometrą taksi – už 0,55 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Brunėjuje vartojamos malajų ir anglų kalbos.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Brunėjaus sostinės Bandar Seri Begavano – 5821 kilometras.
 • Šalis priklauso UTC +8 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jei artimiesiems ir kolegoms norite pargabenti praktiškų dovanų, rinkitės iš palmių lapų pintus kilimėlius, Brunėjaus ir kaimyninių šalių prieskonius, smilkalus. Stalo įrankiai, papuošalai, dėžutės, pagamintos iš sidabro, bronzos ar žalvario – taip pat sumanus pasirinkimas.

  Pigūs skrydžiai į Brunėjų – puiki galimybė susipažinti su mažytės, tačiau turtingos valstybės gyventojais. Pramogos, lankytini objektai patiks kiekvienam šeimos nariui, o gera kaina ir paprastas pasirengimas kelionei padės suorganizuoti atostogas be rūpesčių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Brunėjaus miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti