paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Botsvaną

Botsvana
Geriausi pasiūlymai į Botsvanos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Botsvaną (BW)

Skrydžiai į Botsvaną pradžiugina kiekvieną smalsų keliautoją, trokštantį pažinti unikalią, egzotišką Afrikos pusę. Kelionė į šią šalį lietuviams – lengvai pasiekiamas, įdomus, netikėtumų kupinas nuotykis, dovanojantis puikių prisiminimų skirtingo amžiaus turistams.

Pasiruošimas kelionei

Jei planuojate Botsvanoje svečiuotis iki 30 dienų, viza patekimui į šalį nėra reikalinga. Tam, kad apsaugotumėte sveikatą, verta pasirūpinti draudimu, patogia vaistinėle ir skiepais. Vyresniems nei 1 metų keliautojams, atvykstantiems iš geltonuoju drugiu užkrėstų teritorijų, reikalingas skiepo sertifikatas.

Sveikatos specialistai rekomenduoja įsigyti vaistų nuo maliarijos. Rizika lapkričio–birželio mėnesiais išauga šiaurinėje Botsvanos dalyje. Taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, pasirūpinti difterijos, stabligės revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šiuo metu daugiau nei pusė Botsvanos kelių yra grįsti. Sunkiau pasiekiamos atokesnės šalies vietos. Botsvanos pažinimui galite rinktis autobusus, traukinius, taksi, vietinių kompanijų lėktuvus.

Atsiskaitymui šalyje naudojama Botsvanos pula (BWP). Viena pula – tai maždaug 0,173 euro. Pragyvenimo išlaidos Botsvanoje yra žemesnės, nei Lietuvoje. Nebrangiame restorane papietauti galite už 50, išgerti kapučino – už 21 pulą. Kilogramas ryžių šalyje kainuoja apie 19, vištienos krūtinėlės – apie 41,20, pusantro litro vandens butelis – apie 10 pulų. Viešuoju transportu galite keliauti už maždaug 3,50, nuvažiuoti kilometrą taksi – už 12 pulų.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Botsvanos sostinės Gaborono – 5480 kilometrų.
 • Valstybinės Botsvanos kalbos – anglų ir čuanos (setsvanos).
 • Šalis priklauso UTC +2 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Vieni populiariausių Botsvanos suvenyrų – pinti krepšiai. Jei juos į lagaminą sutalpinti nelengva, rinkitės dailias tradicines lėles, vaizduojančias skirtingo amžiaus moteris. Odiniai dirbiniai, mediniai maisto ruošimo įrankiai ir papuošalai – taip pat puikios idėjos lauktuvėms. Artimuosius galite pradžiuginti ir afrikietiška kava, prieskoniais.

  Pigūs skrydžiai į Botsvaną atveria greitą ir patogų kelią į išsivysčiusios, tačiau egzotiškumo nepraradusios Afrikos pažinimą. Kerinčio grožio fauna, flora, įspūdingas kraštovaizdis, senųjų genčių kultūra, neįprastos tradicijos – visa tai galite patirti po išties trumpo ir paprasto pasirengimo.

  Pigių kainų kalendoriuje į Botsvanos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti