paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,86/5 (balsų: 14)

Bilietai skrydžiams į Boliviją nuo 952,96 €

Bolivija
Geriausi pasiūlymai į Bolivijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Boliviją (BO)

Atostogų skrydžiai į Boliviją – puikus pasirinkimas trokštantiems pažinti Pietų Amerikos spalvas. Svetingieji boliviečiai pasirengę aprodyti kontrastingą šalies kraštovaizdį, margą genčių mozaiką ir seniausių laikų griuvėsius saugančius miestus. Nusprendę skristi į Boliviją, pasirenkite kelių iššūkiams ir aktyviam bendravimui.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, nusprendusiems Bolivijoje praleisti iki 30 dienų, viza nėra reikalinga. Kelionės saugumu galite pasirūpinti pasirinkę patikimą orlaivių kompaniją, užsakę sveikatos draudimą ir skiepus.

Jei keliausite žemiau 2300 metrų virš jūros lygio, po mažiau urbanizuotas apylinkes, specialistai rekomenduoja pasiskiepyti nuo geltonojo drugio. Teritorijose, žemesnėse nei 2500 metrų virš jūros lygio esama maliarijos rizikos – įsigykite vaistų iš anksto. Taip pat naudinga pasirūpinti stabligės, difterijos revakcinacija, skiepais nuo hepatito A ir B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Bolivijos pažinimui rinkitės vietos lėktuvus, traukinius, autobusus, taksi. Nemaža dalis šalies kelių yra negrįsti. Jie driekiasi per geografiškai sudėtingas teritorijas, todėl patiems vairuoti rekomenduojama tik didesniuose miestuose.

Atsiskaitymui Bolivijoje naudojamas bolivianas (BOB). Vienas bolivianas – tai maždaug 0,099 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje Pietų Amerikos šalyje yra kiek mažesnės, nei Lietuvoje. Pasisotinti pietumis nebrangiame restorane galite už 20, išgerti puodelį kapučino – už 14,50 boliviano. 1,5 litro vandens įsigysite už 6,70, kilogramą ryžių – 8,60, sūrio – už 35 bolivianus. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 2, kilometras taksi – apie 9 bolivianus.

Papildoma informacija:

 • Boliviečiai susišneka kečujų, aimarų, gvaranių, ispanų kalbomis. Turistinėse zonose galite susikalbėti angliškai.
 • Bolivija priklauso UTC –4 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Bolivijos sostinės Sukrės (La Paso) – apie 6876 kilometrus.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Bolivija ypatingai didžiuojasi šiltavilnėmis alpakomis ir gaminiais iš jų kailio. Liemenės, kepurės, batai, megztiniai, pončai dažnai marginami bolivietiškais ornamentais. Spalvingų raštų galite pamatyti ir ant dailių molinių, vario indų. Prieskoniai, gydomųjų žolelių arbatos taip pat gali perteikti Bolivijos jaukumą, svetingumą ir žavesį.

  Pigūs skrydžiai į Boliviją patiks kiekvienam, norinčiam suderinti ekonomiškumą ir nepamirštamus kelionių įspūdžius. Tinkamai pasiruoškite, susiplanuokite maršrutą ir nusteikite nuotykiams: Bolivija lengvai taps viena įdomiausių jūsų aplankytų valstybių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Bolivijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti