paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,11/5 (balsų: 9)

Bilietai skrydžiams į Belizą nuo 1 549,02 €

Belizas
Geriausi pasiūlymai į Belizo miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Belizą (BZ)

Kelis šimtus kilometrų besidriekiantis barjerinis koralų rifas, turistų menkai lytėti paplūdimiai, tobulas klimatas ir savitas kultūrų mišinys paverčia Belizą puikia atostogų kryptimi. Čia kiekvieno keliautojo laukia patrakusios vandens pramogos ir romantiški saulėlydžiai, svetingi gyventojai ir patogus susisiekimas.

Pasiruošimas kelionei

Jei patogūs skrydžiai į Belizą jau suplanuoti, pasirūpinkite sveikatos apsauga. Aktyviems keliautojams pravers sveikatos draudimas. Specialistai taip pat rekomenduoja įsigyti vaistų nuo maliarijos, pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, vidurių šiltinės. Verta pasirūpinti ir difterijos, stabligės revakcinacija.

Lietuvos Respublikos piliečiams Belize galioja bevizis režimas. Todėl jei jūsų atostogos truks mažiau nei 30 dienų, viza nėra reikalinga.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Belizą valdo Jungtinės Karalystės vadovė, tačiau eismas šalyje vyksta dešiniąja kelio puse. Nemaža dalis Belizo kelių – neasfaltuoti. Pažinti šią valstybę patogiausia autobusais arba nuomotu automobiliu. Eismas Belize nėra intensyvus, todėl keliauti galite be jokios įtampos.

Atsiskaitymui šalyje naudojamas Belizo doleris (BZD). Vienas doleris – tai maždaug 0,401 euro. Pragyvenimo išlaidos Belize yra didesnės, nei Lietuvoje. Pasimėgauti pietumis nebrangiame restorane galite už 10 dolerių, atsigerti gardaus kapučino – už 7 dolerius. Kilogramas ryžių jums kainuos apie 2,60, vištienos krūtinėlės – apie 10 dolerių. Pusantro litro vandens butelį įsigysite už 2,25 dolerio. Kelionė autobusu kainuos maždaug 9, kilometras taksi – apie 5 dolerius.

Papildoma informacija:

 • Nuo Vilniaus iki Belizo sostinės Belmopano driekiasi 6400 kilometrų atstumas.
 • Belizas priklauso UTC –6 laiko juostai.
 • Šalyje galite lengvai susikalbėti angliškai, ispaniškai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Apie smagias ir turiningas atostogas visuomet primins autentiški Belizo suvenyrai: medinės gyvūnų skulptūrėlės, vietinių menininkų tapyti paveikslai, sodriaspalvės, margos skaros ir drabužiai. Lauktuvėms taip pat verta rinktis iš kriauklelių, medinių ir keraminių karoliukų pagamintus papuošalus. Artimuosius galite nudžiuginti ir karnavalinėmis kaukėmis, originalaus romo, alaus buteliu.

  Pigūs skrydžiai į Belizą verti dėmesio kiekvieno, pavargusio nuo turizmo išlepintų salų šurmulio. Jaukus privatumas, nuoširdūs gyventojai, nepaprasto grožio kontrastingas kraštovaizdis, kultūrinių renginių gausa leidžia susiplanuoti idealias atostogas. Poilsis be rūpesčių – tai, kuo Belizas gali didžiuotis drąsiai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Belizo miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti