paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,83/5 (balsų: 12)

Bilietai skrydžiams į Barbadosą nuo 799,36 €

Barbadosas
Geriausi pasiūlymai į Barbadoso miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Barbadosą (BB)

Greiti ir pigūs skrydžiai į Barbadosą – galimybė aplankyti mažąja Anglija vadinamą Karibų salą. Čia mielai laikomasi britų papročių, stūkso angliški namai. Toks reginys kontrastuoja su Anglijai priešingu, saule lepinančiu klimatu ir Karibams būdingu kraštovaizdžiu. Keliauti po šią įspūdingą salą dėl britų įtakos itin patogu, todėl atostogos patiks ir mažiems, ir dideliems.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, planuojantiems Barbadose ilsėtis kelias savaites, viza nėra reikalinga. Ja pasirūpinti reikėtų tuomet, jei saloje būsite ilgiau nei 30 dienų.

Atvykstantiems iš geltonuoju drugiu užkrėstų teritorijų, išskyrus Gajaną, Trinidadą ir Tobagą, reikalingas skiepo sertifikatas. Barbadose esama vidutinės rizikos užsikrėsti hepatitu A ir B, stablige, difterija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Kelionėms po Barbadosą galite rinktis autobusus, mikroautobusus, taksi arba nuomotus automobilius. Nuo sostinės Bridžtauno driekiasi 7 patogūs greitkeliai. Eismas vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaityti saloje galite naudodami vietinę valiutą – Barbadoso dolerį (BBD), taip pat JAV, Kanados doleriais. Vienas Barbadoso doleris – tai maždaug 0,395 euro. Pragyvenimo išlaidos saloje aukštesnės, nei Lietuvoje. Puodeliu kapučino galite pasilepinti už 7,20, pietumis nebrangiame restorane – už 25 dolerius. Pusantro litro vandens butelis kainuoja apie 5,20, kilogramas ryžių – 4, vištienos krūtinėlės – 16,50 dolerio. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 2, kilometras taksi – apie 4 dolerius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Barbadoso kalba – anglų.
 • Nuo Vilniaus iki Barbadoso sostinės Bridžtauno driekiasi 5255 kilometrų atstumas.
 • Barbadosas priklauso UTC –4 laiko juostai. Vasaros laiko pokyčiai čia netaikomi.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Butelis romo, juo paskaninti pyragėliai, egzotiški prieskonių mišiniai patiks kiekvienam Lietuvoje likusiam gurmanui. Kelionių įspūdžius taip pat padės perteikti odinės piniginės, krepšiai, diržai, batika puoštos skaros, drabužiai. Damas pradžiuginsite papuošalais iš kriauklelių, kokoso kevalo gabalėlių ir keraminių karoliukų.

  Paprastai skrydžiai į Barbadosą vykdomi su persėdimais iš kaimynės Varšuvos, todėl pasiruošti kelionei į šią Karibų salą išties paprasta. Pasirūpinkite įprastais skiepais, nakvynės vieta, pažintiniu maršrutu, o kitus lengvų ir turiningų atostogų atributus užtikrins patys Karibai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Barbadoso miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti