paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,13/5 (balsų: 8)

Bilietai skrydžiams į Bangladešą

Bangladešas
Geriausi pasiūlymai į Bangladešo miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Bangladešą (DB)

Tigrų šalis kupina keistenybių, nuotykių ir improvizavimo. Skrydžiai į Bangladešą atostogoms itin džiugina mėgstančius žinoti tik apytiksles kelionės plano gaires. Šiame Azijos krašte laukia šiltas klimatas ir be galo nuoširdūs žmonės, kuriems materialinės gėrybės – tik išgyvenimui būtina gyvenimo smulkmena. Kelionės po Bangladešą – tai nepamirštamas gyvenimo nuotykis.

Pasiruošimas kelionei

Bangladešo turistams iš Lietuvos reikalinga viza. Ją galima gauti vos nusileidus tarptautiniame Dakos oro uoste. kaina – apie 50 JAV dolerių (16 eurų). Tokia viza galioja iki 30 dienų.

Jei keliaujate iš geltonuoju drugiu infekuotos teritorijos, privalote pateikti skiepo sertifikatą. Didžiuosiuose miestuose rizikos užsikrėsti maliarija nėra. Jei keliausite po atokesnes vietas, nuo šios ligos verčiau pasiskiepyti. Taip pat verti dėmesio skiepai nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, stabligės, difterijos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Bangladešą galite keliaudami traukiniais, autobusais ir laivais. Miestuose itin populiarios rikšos. Į atokesnes lankytinas vietas verčiau vykti su kelionių agentūros atstovais. Bangladešo keliai – menkai asfaltuoti, duobėti, o oficialias eismo taisykles išmano retas vairuotojas.

Atsiskaityti šalyje galite naudodami valstybinę valiutą – Bangladešo taką (BDT). Viena taka prilygsta maždaug 0,012 euro. Pragyvenimo išlaidos Bangladeše mažesnės, nei Lietuvoje. Puodelis kapučino kainuoja apie 126, pietūs nebrangiame restorane – apie 150 takų. Pusantro litro vandens butelį galite įsigyti už 29, kilogramą ryžių – už 49, vištienos krūtinėlės – už 236 takas. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 20, kilometras taksi – apie 32 takas.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Bangladešo kalba – bengalų. Turistinėse zonose lengviausiai susikalbėsite angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki šalies sostinės Dakos – 3909 kilometrai.
 • Bangladešas priklauso UTC +6 laiko juostai. Vasaros metu ji nekeičiama.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Medvilniniai ir šilkiniai sariai, skaros, tunikos – vieni populiariausių Bangladešo suvenyrų. Iš kelionės verta atsiminimui parsigabenti ir papuošalų su deimantais, puikios arbatos, džiovintų vaisių ir užkandžių, sodriai kvepiančių smilkalų, užrašų knygelių.

  Pigūs skrydžiai į Bangladešą – šauni idėja turiningoms ir ekonomiškoms šeimos atostogoms. Neregėta gamta, šypsena palydintys žmonės, jaukus aptarnavimas garantuoja jaukią, smagią, Azijos dvasia alsuojančią kelionę.

  Pigių kainų kalendoriuje į Bangladešo miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti