paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,02/5 (balsų: 216)

Bilietai skrydžiams į Baltarusiją

Baltarusija
Geriausi pasiūlymai į Baltarusijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Baltarusiją (BY)

Artimoji Lietuvos kaimynė su mumis dalijasi daugybe panašių tradicijų, papročių. Skrydžiai į Baltarusiją – tai itin greitas, patogus būdas patiems išvysti šalis vienijančius ir skiriančius dalykus. Skyrę truputį laiko pasirengimui atostogoms, galite mėgautis nuostabia gamta, pajūriu, architektūra, esančiais visai čia pat.

Pasiruošimas kelionei

Vykstantys į Baltarusiją skiepytis neprivalo. Jei norite būti visiškai ramūs, rekomenduojame atnaujinti difterijos ir stabligės skiepus, pasiskiepyti nuo hepatitų A, B. Planuojantiems aktyvias atostogas patartina pasirūpinti sveikatos draudimu.

Prieš planuodami kelionę užsisakykite vizą. Jos paruošimas gali trukti iki 30 dienų. Jei norite sutaupyti laiko, į ambasadą keliaukite su jau užpildyta vizos anketa.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausias būdas šaliai pažinti – kelionės traukiniais. Geležinkelio bėgiai jungia daugybę Baltarusijos miestų. Taip pat galite rinktis autobusus, miestuose – metro, tramvajus, taksi. Viešasis transportas šalyje nebrangus. Dauguma kelių yra seni, nelygūs.

Atsiskaitymui naudojami Baltarusijos rubliai (BYR). Vienas rublis – tai maždaug 0,0004 euro, todėl pasiruoškite valiutos keitimo punkte gauti didelį pluoštą banknotų. Gyventi Baltarusijoje – pigiau, nei Lietuvoje. Puodeliu kapučino čia galite pasilepinti už 30,260, nebrangiais pietumis – už 157,433 tūkst. rublių. Pusantro litro vandens įsigysite už 11,258, kilogramą ryžių – už 18,189, vištienos krūtinėlės – už 66,489 tūkst. rublių. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 5000, kilometras taksi – apie 6795 rublius.

Papildoma informacija:

 • Baltarusiai tarpusavyje kalba gudų ir rusų kalbomis. Kelis pastarosios kalbos žodžius verta žinoti ir keliaujant į šalį, nes angliškai supranta maža dalis Baltarusijos gyventojų. Kai kuriose šalies dalyse galite susikalbėti lenkiškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Baltarusijos sostinės Minsko – vos 106 kilometrai.
 • Baltarusija priklauso UTC +2 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +3.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Suvenyrai iš Baltarusijos kiek primena rusiškus ir lietuviškus dirbinius. Atostogas primins medinės lėlės matrioškos, iš vytelių supinti krepšiai ir vazos, kalėdiniai papuošimai. Taip pat dėmesio verti lino gaminiai – staltiesės, takai, rankšluosčiai, drabužiai.

  Skrydžiai į Baltarusiją organizuojami dažnai, todėl susiplanuoti kelionę itin paprasta. Tai – puikus pasirinkimas turiningam savaitgaliui ar savaitei, praleistai su šeima, smagia draugų, bendradarbių kompanija.

  Pigių kainų kalendoriuje į Baltarusijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti