paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,82/5 (balsų: 11)

Bilietai skrydžiams į Bahreiną

Bahreinas
Geriausi pasiūlymai į Bahreino miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Bahreiną (BH)

Bahreinas – perlų, naftos, bankų, dykumų ir arabiškos kultūros karalystė. Pigūs skrydžiai į Bahreiną leidžia pamatyti gana uždarą, turtingą šalį, neišvengiamai veikiamą globalizacijos. Pasirengti atostogoms įspūdingose, turizmui palankiose salose nesudėtinga, todėl geri prisiminimai – garantuoti.

Pasiruošimas kelionei

Lietuviams, keliaujantiems į Bahreiną, reikalinga viza. Ją gauti nesunku. Tai galite padaryti internetu. 72 valandų galiojimo viza lengvai suteikiama ir vos atvykus į tarptautinį Bahreino oro uostą. Jos kaina – apie 15 dirhamų.

Privalomų skiepų Bahreino turistams nėra, išskyrus atvejus, kai atvykstama iš geltonuoju drugiu infekuotų teritorijų. Tuomet skiepo sertifikatas būtinas vyresniems nei 9 mėnesių keliautojams. Saugiau jausitės pasiskiepiję nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, atnaujinę stabligės, difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Bahreino karalystės keliai – pavydėtinai geros kokybės: saugūs, apšviesti ir šiuolaikiški. Jais daugiausia naudojasi nuosavų automobilių savininkai. Viešojo transporto priemonės – gana retas reginys. Todėl patogiausia keliauti išsinuomavus automobilį.

Valstybinė salų valiuta – Bahreino dinaras (BHD). Vienas dinaras prilygsta maždaug 2,096 euro. Pragyvenimo išlaidos Bahreine yra kiek aukštesnės, nei Lietuvoje. Puodelis kapučino čia kainuoja apie 1,50, nebrangūs pietūs – apie 2 dinarus. Pusantro litro vandens galite įsigyti už 0,24, kilogramą ryžių – už 0,67, vištienos krūtinėlės – už 2,35 dinarus. Kelionė viešuoju transportu arba kilometras taksi kainuotų apie ketvirtį dinaro.

Papildoma informacija:

 • Nuo Vilniaus iki Bahreino sostinės Manamos driekiasi 2333 kilometrų atstumas.
 • Bahreine bendraujama arabiškai, tačiau turistinėse zonose galite susikalbėti ir angliškai.
 • Bahreino Karalystė priklauso UTC +3 laiko juostai. Vasaros laikas čia netaikomas.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Pagal seniausias tradicijas gaminami ir puošiami Bahreino indai gali tapti puikiu egzotikos mėgėjų stalo akcentu. Lauktuvėms taip pat verta parsigabenti iš palmių lapų nuaustų kilimų, spalvingų mozaikų, vitražo dirbinių, rankų darbo šilko pagalvėlių, skarelių. Įmantriai ornamentuotos medinės dėžutės, skrynelės, padėklai – ne tik dailios, bet ir praktiškos kelionės dovanos.

  Tam, kad skrydžiai į Bahreiną iš svajonės virstų realybe, reikia tik jūsų ryžto. Užsisakykite lėktuvo bilietus ir vizą, pasiskiepykite, o nepamirštamomis arabų pasaulio akimirkomis pasirūpins svetingi, dosnūs Bahreino gyventojai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Bahreino miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  13:00-19:00 — Šiokiadieniais
  13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

  2020-07-06, pirmadienis: nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti