paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 11)

Bilietai skrydžiams į Bahamų salas

Bahamų salos
Geriausi pasiūlymai į Bahamų salų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Bahamų salas (BS)

Skrydžiai į Bahamų salas – itin dažnas europiečių kelionių pasirinkimas. Atostogauti čia vilioja it iš gausybės rago pabirusios pramogos, kone visus metus besišypsanti saulė, pasakiškai žydras vanduo ir aukšto lygio aptarnavimas. Be to, susiruošti skrydžiui šia kryptimi – labai paprasta.

Pasiruošimas kelionei

Kadangi Bahamų salos priklauso subtropikams, verta pasisaugoti tam tikrų ligų. Pramogausite drąsiai atnaujinę difterijos, stabligės, poliomielito skiepus. Taip pat rekomenduojami skiepai nuo vidurių šiltinės, hepatito A. Jei keliaujate iš geltonuoju drugiu infekuotų teritorijų, gali prireikti skiepo sertifikato.

Turistai iš Lietuvos Bahamų salose gali likti iki 3 mėnesių. Vizos išlaidos paprastai įskaičiuojamos į lėktuvo bilietų kainą, todėl apsilankyti ambasadoje nėra būtina.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti įspūdingąsias Bahamų salas galite keliaudami taksi, autobusais, nuomotais automobiliais. Tarp salų kursuoja hidroplanai, keltai. Eismas Bahamų salose vyksta kairiąja kelio puse. Automobiliai nuomojami sulaukusiems 21 arba 25 metų amžiaus.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas salose galite naudodami vietinę valiutą – Bahamų dolerį (BSD). Vienas doleris prilygsta maždaug 0,790 euro. Pragyvenimo išlaidos salose aukštesnės, nei Lietuvoje. Puodeliu kapučino pasilepinsite už 4,15, pietumis nebrangiame restorane – už maždaug 19 dolerių. Pusantro litro vandens butelis kainuoja apie 2,25, kilogramas ryžių – apie 4,40, vištienos krūtinėlės – apie 14 dolerių. Viešuoju transportu pasinaudosite už 1,25, kilometrą taksi nuvažiuosite už 3,45 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Bahamų salų sostinės Nasau – 5525 kilometrai.
 • Salose lengvai susikalbėsite angliškai.
 • Bahamų salos priklauso UTC –5 laiko juostai. Vasaros metu ji pakeičiama į UTC –4.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Batika puošti drabužiai, staltiesės, krepšiai – vieni populiariausių Bahamų salų suvenyrų. Artimuosius galite nudžiuginti ir iš palmių lapų pagamintomis skrybėlėmis, iš kriauklių išskobtomis vazomis, papuošalais. Apie nuostabias atostogas taip pat primins spalvingos keraminės lėkštės, kvapnios žvakės, vonios reikmenys.

  Pigūs skrydžiai į Bahamų salas – tai puiki galimybė pasimėgauti niekad nesibaigiančia vasara, nežemiškai gražiais paplūdimiais, kūno lepinimo procedūromis ir aktyviu poilsiu. Pasiruošimas kelionei ilgai netrunka, tad drąsiai rinkitės tinkamiausią datą ir užsisakykite bilietus į šį saulėtą rojaus kampelį.

  Pigių kainų kalendoriuje į Bahamų salų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti