paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,02/5 (balsų: 316)

Pigūs skrydžiai į Baku

Norėdami gauti visus skrydžių į Baku pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Baku pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Baku, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Baku

dabar
27°C
vėjas: pietrytų, 0,8 m/s
drėgnumas: 50%
spaudimas: 1010 mm
liepos 6 d.
31°C
liepos 7 d.
31°C
liepos 8 d.
31°C

Magiškasis vėjų miestas – Baku

Apšerono nacionalinio parko teritorijoje prie Kaspijos jūros įsikūręs didžiausias Azerbaidžano miestas ir šios šalies sostinė – Baku. „Miestas, kuriame pučia vėjai“ arba „Dievo kalnas“ – taip iš persų kalbos verčiamas skambus miesto pavadinimas – tai dar viena priežastis, dėl ko verta apsilankyti Baku ir įsitikinti miesto skleidžiama magija. Kaukazo regiono perlas Azerbaidžanas ir jo sostinė Baku – daugybės keliautojų svajonė.

Kaip keliauti?

Pagrindinis oro uostas Baku Binos (trumpinys BAK) nuo sostinės nutolęs maždaug 25 km, tad nuo jo nesunkiai nusigausite iki paties miesto. Patogiausia keliauti autobusais. Jei ketinate nuomotis automobilį, atkreipkite dėmesį, jog automobilių techninė būklė dažniausiai ne itin gera, o ir kelių dangos kokybė dar tik tobulinama, neretai vairuotojai nesilaiko eismo taisyklių, tad būkite atidūs vairuodami.

Ko paskanauti?

Azerbaidžane itin populiarūs miltiniai gaminiai – čia vartojama įvairiausių rūšių grūdinės kultūros, todėl nenuostabu, jog kepama įvairių rūšių duona, tarp jų – ir lietuviams puikiai pažįstamas lavašas. Dažniausiai kepama tradicinėse krosnyse arba pritaikytose keptuvėse. Iš miltinių patiekalų verta paragauti ir iš tešlos gaminamų makaronų ir koldūnų: trikampių, patiekiamų sultinyje diušbere, koldūnų atvertais galais kurze, įvairių lakštinių. Populiarūs ir pieno produktai – sūrusis ir puikiai atgaivinantis airanas, jogurtas, dažnai pateikiamas kaip patiekalų priedas, daugybė įvairiausių sūrių, dažniausiai gaminamų iš avių pieno. Patiekaluose gausiai naudojami žalumynai, pačios įvairiausios prieskoninės žolelės, padedančios sustiprinti gaminamo maisto skonį.

Ką pamatyti?

Bene žymiausiu Azerbaidžano sostinės statiniu pripažįstami Širvanšachų rūmai. Šis architektūros paminklas pastatytas Baku senamiestyje XV a. į miestą atsikėlus Širvanšachų dinastijai. Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą rūmų kompleksą sudaro patys rūmai, šacho mečetė ir minaretas, požeminė kapavietė, mauzoliejus, Murado vartai, tvenkinys ir buvusių pirčių griuvėsiai bei divanchanas. Žygiuodami senamiesčio gatvėmis, pamatysite ir Giz Galasi bokštą, pastatytą dar XII a., o XXI-ojo amžiaus pradžioje įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Žinoma, norėdami susipažinti su Azerbaidžano tradicijomis, privalote apsilankyti ir kilimų muziejuje – tradiciniai rankų darbo kilimų raštai užburia spalvomis. Jei domina religiniai pastatai – privalote pamatyti istorinę Bibi Heybat mečetę, statytą dar XIII a., vėliau kone visiškai sugriautą ir kruopščiai atkurtą iš griuvėsių.

Ką nuveikti?

Azerbaidžano sostinėje patariama pasigrožėti fontanų aikšte, kurioje gausu vandens purslais besitaškančių fontanų, žavinčių skirtingais konstrukcijų sumanymais. Besimėgaujantiems džiazo garsais siūloma apsilankyti filharmonijoje. Mėgstantiems naktinį gyvenimą, Baku tikrai bus ką veikti – čia daugybė jaukių barų, kuriuose vakarais skamba ir gera muzika.

Skrydžių į Baku statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 20,37 €
  • iš Vilniaus: 22,95 €
  • iš Kauno: 283,51 €
  • iš Palangos: 75,74 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Rygos: 354,46 €
  • iš Vilniaus: 468,37 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Baku dažniausiai rinkosi:
  • Ukraine International Airlines (PS), 28%
  • Azerbaijan Airlines (J2), 22%
  • Aeroflot (SU), 16%
  • Turkish Airlines (TK), 8%
  • S7 Airlines (S7), 6%
  • Kitos aviakompanijos: 20%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:
  • iš Vilniaus: 6 val. 20 min.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Baku

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2020-07-06, pirmadienis: nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti