paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,96/5 (balsų: 315)

Bilietai skrydžiams į Azerbaidžaną nuo 195,79 €

Azerbaidžanas
Geriausi pasiūlymai į Azerbaidžano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Azerbaidžaną (AZE)

Skrydžiai į Azerbaidžaną – puikus pasirinkimas norintiems pasimėgauti Azijos egzotika, aplankyti įspūdingus miestus ir įmerkti kojas į Kaspijos jūrą. Kelionė trunka ilgai, tačiau svečius visuomet pasitinka nepaprastai nuoširdūs, draugiški, paslaugūs šalies gyventojai. Tinkamai pasiruošę skrydžiui, dėl pavydėtinų atostogų galite būti ramūs.

Pasiruošimas kelionei

Prieš skrydį vertėtų pasirūpinti standartine stabligės, difterijos revakcinacija. Taip pat naudingas sveikatos draudimas. Jei birželį–spalį keliausite į žemesnes vietoves, pasiskiepykite nuo maliarijos. Šalyje esama nedidelės hepatitų A, B rizikos.

Keliautojams iš Lietuvos būtina viza. Ji paprastai padaroma per 16 dienų. Vizą galite gauti kelionių agentūroje arba Azerbaidžano Respublikos ambasadoje Vilniuje. Leidimas lankytis šalyje galioja iki 30 dienų.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Azerbaidžano keliai – seni, vingiuoti, menkai asfaltuoti. Viešojo transporto parkas taip pat atnaujintas seniai. Vis dėlto keliauti autobusais ir traukiniais yra patogiau ir pigiau, nei nuosava transporto priemone.

Atsiskaitymui Azerbaidžane naudojami manatai (AZN). Vienas manatas – tai maždaug 0,889 euro. Pragyvenimo išlaidos šalyje mažesnės, nei Lietuvoje. Pasimėgauti kapučino galite už 3,90, pietumis nebrangiame restorane – už 7 manatus. Pusantro litro vandens parduotuvėje kainuoja apie 50 kjapikų, kilogramas ryžių – apie 1,60, vištienos krūtinėlės – apie 4,40 manatų. Kelionė viešuoju transportu kainuoja maždaug 20, kilometras taksi – apie 70 kjapikų.

Papildoma informacija:

 • Vietiniai kalbasi azerbaidžaniečių kalba. Tačiau susišnekėti galite ir rusiškai, kai kur – angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Baku – beveik 1500 kilometrų.
 • Azerbaidžanas priklauso UTC +4 laiko juostai. Vasarą laikas pervedamas į UTC +5.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Drabužiai ir aksesuarai iš šilko audinio, šiltos skaros, patogios drobinės rankinės tikrai pradžiugins praktiškumą vertinančius artimuosius. Lauktuvėms tiks ir porceliano indai, statulėlės. Mėgstančius prabangą palepinsite natūraliais ikrais, brangakmeniais ir papuošalais, kosmetika, pagamintą pagal senovinius receptus.

  Gamtos rezervatai, purvo vulkanai, kalnai, priešistoriniais piešiniais dabintos olos, smėlėtos jūros pakrantės, auksu ir modernybe tviskantys miestai – Azerbaidžane išties yra ką pamatyti. Iš anksto pasirūpinkite bilietais ir viza, o įspūdingų nuotykių toli ieškoti tikrai neprireiks.

  Pigių kainų kalendoriuje į Azerbaidžano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti