paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,04/5 (balsų: 157)

Bilietai skrydžiams į Armėniją nuo 141,66 €

Armėnija
Geriausi pasiūlymai į Armėnijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Armėniją (ARM)

Greiti ir pigūs skrydžiai į Armėniją atvėrė lietuviams kelią ypatingos kultūros pažinimui. Armėnija – šalis, kurioje susilieja Azijos ir Europos tapatybė. Čia jūsų laukia kelionės po kalnuotus regionus, stepes, lygumas, atsiskyrėliškus vienuolynus bei didybe alsuojančius miestus. Turiningos atostogos dovanoja smagių prisiminimų visiems šeimos nariams.

Pasiruošimas kelionei

Griežtų rekomendacijų skiepams keliaujant į Armėniją nėra. Aktyviems turistams verta pasirūpinti sveikatos draudimu. Taip pat naudinga stabligės, difterijos revakcinacija, skiepai nuo hepatitų A ir B. Kelionės vaistinėle verčiau pasirūpinti Lietuvoje – reikiamų sveikatos ir higienos priemonių Armėnijoje gali nebūti.

Vykstantiems į Armėniją reikalinga viza. Ji gaunama pateikus pasą, 1 dokumentinę nuotrauką ir bilietų rezervacijos kopiją. Tokią vizą reikia panaudoti per 3 mėnesius. Šalyje galima likti iki 21 dienos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Armėnijos keliai – asfaltuoti, tačiau ne visuomet lygūs ir tiesūs. Šalį juosia 4 juostų greitkelis. Armėnijos miestai lengvai pasiekiami traukiniais, autobusais, mikroautobusais. Viešasis transportas – gana patogus, nebrangus. Jei į šalį atkeliaujate automobiliu, taikomas privalomas kelių mokestis, galiojantis 15 dienų.

Atsiskaitymui Armėnijoje naudojamas dramas (AMD). Jį sudaro 100 lumų. Vienas dramas – maždaug 0,0018 euro. Pragyvenimo išlaidos Armėnijoje mažesnės, nei Lietuvoje. Už puodelį kapučino mokama apie 703, pietus nebrangiame restorane – apie 3000 dramų. Pusantro litro vandens parduotuvėje kainuoja maždaug 225, kilogramas ryžių – 555, vištienos krūtinėlės – 2000 dramų. Už kelionę viešuoju transportu ir kilometrą taksi tenka mokėti apie 100 dramų.

Papildoma informacija:

 • Šalies valstybinė kalba – armėnų. Susikalbėti galite ir rusiškai, angliškai.
 • Armėnija priklauso UTC + 4 laiko zonai, kuri vasarą pakeičiama į UTC + 5.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Armėnijos sostinės Jerevano – 1333 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Visame pasaulyje Armėnija garsėja aromatingu konjaku ir brendžiu. Taip pat dėmesio vertas vietinis sūris, saldumynai. Lauktuvėms tinka ir rankų darbo kilimėliai, krepšiai, lėlės, interjero dekoracijos: vazos, lėkštės. Ant autentiškų objektų dažnai pamatysite Blogosios akies motyvą. Tikima, kad jis saugo nuo nužiūrėjimo.

  Patogūs drabužiai, žemėlapis, tolerancija, smalsumas – tai, ko reikia šiltiems Armėnijos prisiminimams. Pasiruoškite jaukiam bendravimui: armėnų svetingumas ir nuoširdumas tikrai paliks gerą įspūdį.

  Pigių kainų kalendoriuje į Armėnijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Šeštadieniais
  13:00-17:00 — Sekmadieniais

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti