paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,40/5 (balsų: 5)

Bilietai skrydžiams į Angolą

Angola
Geriausi pasiūlymai į Angolos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Angolą (AGO)

Ilgai Portugalijos valdyta Angola šiandien alsuoja laisvės prisotintu oru. Kelionės į šią valstybę sužavi kiekvieną afrikietiškos gamtos ir svetingumo gerbėją. Pigūs skrydžiai į Angolą – puiki idėja turiningoms šeimos ar poros atostogoms, nes tinkamai pasiruošus keliauti po šalį įdomu, patogu ir paprasta.

Pasiruošimas kelionei

Jei norite saugios kelionės, iš anksto pasirūpinkite reikiamais skiepais. Prieš skrydį į Angolą rekomenduojama pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, maliarijos. Šalyje esama rizikos užsikrėsti hepatitais A ir B, vidurių šiltine, difterija, todėl šių ligų skiepai taip pat pageidautini.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Angolą galite keliaudami trimis geležinkelio linijomis, autobusais, mikroautobusais arba taksi. Viešojo transporto priemonės šalyje labai dažnai būna sausakimšos. Dalis jų – pasenusios. Kelių infrastruktūra po pilietinio karo yra gana prastos kokybės, tačiau intensyviai siekiama ją atkurti, tobulinti.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas Angoloje galite naudodami vietos valiutą – kvanzą (AOA). Vieną kvanzą sudaro 100 sentimų. Kvanza prilygsta maždaug 0,009 euro. Gyventi Angoloje yra kiek brangiau, nei Lietuvoje. Puodelis kapučino kainuoja apie 430, pietūs nebrangiame restorane – virš 3,300 kvanzų. Pusantro litro vandens butelis parduodamas už 225, kilogramas ryžių – už 420, vištienos krūtinėlės – už maždaug 1650 kvanzų. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 330, kilometras taksi – apie 250 kvanzų.

Papildoma informacija:

 • Angola priklauso UTC + 1 laiko juostai. Vasaros laikas čia nėra taikomas.
 • Valstybinė kalba – portugalų. Turistinėse zonose taip pat galite susikalbėti angliškai.
 • Nuo Vilniaus iki Angolos sostinės Luandos driekiasi 4430 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Autentiški suvenyrai padės prisiminti gražiausias kelionės į Angolą akimirkas. Pasidairykite mąstytojo (savotiško Rūpintojėlio atitikmens) skulptūrėlės, įspūdingų paveikslų, batika puoštų drabužių ir aksesuarų. Mediniai, kauliniai papuošalai, dėžutės, keraminės kaukės – taip pat puiki idėja. Prieš iškeliaujant iš šalies originalūs suvenyrai turi būti sertifikuoti. Tai galite padaryti sostinės prekybos vietose arba pastate šalia Metalo rūmų.

  Angola didžiuojasi kalnais, raudono smėlio vandenyno pakrante, lygumomis ir naudingosiomis iškasenomis. Atostogos čia – pasiruošimo tikrai vertas nuotykis.

  Pigių kainų kalendoriuje į Angolos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti