paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Andorą

Andora
Geriausi pasiūlymai į Andoros miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Andorą (AND)

Andoros Kunigaikštystė – miniatiūrinė Europos valstybė, kasmet sulaukianti įspūdingo keliautojų dėmesio. Pigūs skrydžiai į Andorą daugelį vilioja dėl galimybės pasidžiaugti puikiomis slidinėjimo trasomis, pasigrožėti nykštukiniais miestais ir grakščia europietiška architektūra. Keliauti šioje šalyje paprasta, todėl atostogos palieka tik geriausius įspūdžius.

Pasiruošimas kelionei

Griežtų rekomendacijų skiepams keliaujant į Andorą nėra. Jei norite maksimaliai apsisaugoti nuo sveikatos rizikos, atnaujinkite stabligės, difterijos skiepus. Jei ruošiatės aktyviai keliauti, slidinėti, būtinai pasirūpinkite draudimu ir pasidomėkite artimiausių ligoninių adresais.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Patogiausia į Andorą patekti nuskridus į Prancūziją arba Ispaniją. Iš čia galite keliauti autobusais, traukiniais. Šios transporto priemonės, kaip ir nuomoti automobiliai, taksi puikiai tinka lankytiniems objektams apžiūrėti.

Už prekes ir paslaugas Andoroje galite atsiskaityti eurais (EUR). Tai – oficiali valiuta, nors šalis nėra ES narė. Pragyvenimo išlaidos Andoroje aukštesnės, nei Lietuvoje. Pavyzdžiui, pietūs nebrangiame restorane gali kainuoti apie 15 eurų, puodelis kapučino – pusantro euro. Pusantro litro vandens parduotuvėje siūloma už 78 euro centus, kilogramas ryžių – už maždaug 1,50, vištienos krūtinėlės – už 9 eurus. Kelionė viešuoju transportu gali kainuoti apie 1,75, o kilometras taksi – maždaug 1,40 euro.

Papildoma informacija:

 • Andoros Karalystė priklauso UTC + 1 laiko juostai, kuri šiltuoju metų laiku pakeičiama į UTC + 2.
 • Andoros valstybinė kalba – katalonų. Taip pat galite susikalbėti prancūziškai, ispaniškai, angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki šalies sostinės siekia 1360 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Andora puikiai žinoma dėl parduotuvių gausos ir muito mokesčio netaikymo. Prekybos vietose rasite standartinių suvenyrų ir autentiškų gaminių. Lauktuvėms rekomenduojame rinktis juvelyrikos, porceliano dirbinius, alkoholinius gėrimus, iš avių vilnos nuaustus drabužius. Jei norite sutaupyti vietos lagamine, ieškokite spalvingų magnetų, raktų pakabukų.

  Andora ne vieną keliautoją nustebina pramogų gausa, jaukiais miesteliais ir puikiu kraštovaizdžiu. Pasirūpinkite būtiniausiais kelionės reikmenimis, o visus kitus savo poreikius drąsiai patikėkite Andoros turizmo komandai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Andoros miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti