paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,01/5 (balsų: 95)

Bilietai skrydžiams į Albaniją nuo 77,92 €

Albanija
Geriausi pasiūlymai į Albanijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Albaniją (AL)

Albanija puikiai žinoma dėl Osmanų imperijos ir renesanso palikimo. Nuoširdus vietinių draugiškumas ir svetingumas, natūralūs gamtos lobynai, įspūdingi istorijos viražai – visa tai galite patirti kelionės metu. Skrydžiai į Albaniją ypatingai rekomenduojami tiems, kurie nori suderinti kultūros pažinimą su nerūpestingu poilsiu pajūryje.

Pasiruošimas kelionei

Rūpestingiems keliautojams Albanijoje užkrečiamų ligų rizika nėra aukšta. Šalis reikalauja skiepo nuo geltonojo drugio sertifikato, jei atvykstate iš infekuoto pasaulio krašto. Lietuviams rekomenduojama stabligės revakcinacija, skiepai nuo difterijos, hepatitų A ir B.

Albanija – musulmoniška šalis. Jei norite apsisaugoti nuo galimo kultūrinio šoko, pasidomėkite šalies socialinėmis, religinėmis tradicijomis. Albanų tauta yra labai svetinga bei tolerantiška. Tačiau jų kultūrą verta gerbti ir patiems keliautojams.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Vienas būdų šaliai patogiai pasiekti yra pigūs skrydžiai į Albaniją. Respublikos keliai – prastos kokybės, todėl keliaujant vertėtų būti atsargiems. Čia draudžiama vairuoti išgėrus, vairuojant kalbėtis telefonu. Viešojo transporto sistemą šalyje sudaro autobusai, traukiniai, taksi. Verta žinoti, kad transporto priemonės ne visuomet atrieda nurodytu laiku.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas Albanijoje galite naudodami vietinę valiutą: leką (ALL). Vienas lekas prilygsta maždaug 0,01 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje – mažesnės nei Lietuvoje. Patiekalas nebrangiame restorane kainuoja apie 700, puodelis kavos – apie 135 lekus. Pusantro litro vandens butelis parduodamas už 55, kilogramas ryžių – už 125, vištienos krūtinėlės – už maždaug 455 lekus. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 30, o kilometras taksi – 250 lekų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – albanų. Susikalbėti galite ir angliškai, graikiškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Albanijos sostinės Tiranos – maždaug 950 kilometrų.
 • Albanija priklauso tai pačiai laiko juostai, kaip ir Lietuva. Čia taip pat įvedamas vasaros laikas.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kelionę į Albaniją lengvai primins autentiški šalies gaminiai. Tai – kilimai, natūralių medžiagų patalynė ir staltiesės, šviežias alyvuogių aliejus, papuošalai. Vietos rakija, konjakas, vynai – taip pat puikus pasirinkimas.

  Įsigiję tokių lauktuvių galite džiaugtis aukštos kokybės šalį primenančiais daiktais ir padėti gerinti Albanijos turizmo pramonę. Ji, susiliejanti su unikalia kultūra ir istorija, valstybę paverčia išties įdomia atostogų kryptimi.

  Pigių kainų kalendoriuje į Albanijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti