paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,22/5 (balsų: 9)

Bilietai skrydžiams į Afganistaną

Afganistanas
Geriausi pasiūlymai į Afganistano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Afganistaną (AF)

Pigūs skrydžiai į Afganistaną – galimybė pažinti seną, karingą, nuostabiais kilimais garsėjantį kraštą. Čia jūsų laukia savita pietvakarių Azijos kultūra, nenuspėjami nuotykiai, akimis neaprėpiamos stepės, dangų remiantys kalnai ir senovės lobynus slepiantys miestai.

Pasiruošimas kelionei

Jei norite keliauti saugiai, rekomenduojame pasiskiepyti. Verta pagalvoti apie skiepus nuo difterijos, stabligės, poliomielito, hepatitų B ir A, vidurių šiltinės, pasiutligės. Šių skiepų pasirinkimą gali lemti Afganistano sritis, į kurią keliaujate, ir kelionės sąlygos. Maisto produktus geriausia pasirinkti patiems, gerti tik prekybos centruose įsigytą ar atsivežtą vandenį.

Afganistanas – temperamentingų islamistų kraštas. Tam, kad būtumėte pasirengę daugeliui netikėtumų, patariame paskaityti apie vietos kultūrą. Informacija apie religines, socialines, politines tradicijas padės geriau pažinti šalį ir nuspėti vietinių elgseną.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Skrydžiai į Afganistaną yra vienintelis būdas šaliai saugiai pasiekti. Dauguma valstybės kelių –neasfaltuoti, todėl oro transportą verta rinktis ir keliaujant šalies viduje. Taip pat galite judėti autobusais, mikroautobusais ar nusisamdę vairuotoją.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas Afganistane galite vietine valiuta. Šalies pinigą afganį (AFN) sudaro 100 pulių. Vienas afganis prilygsta maždaug 0, 018 euro centų. Kai kuriose vietose priimami ir Amerikos doleriai.

Kelionė tarpmiestiniu autobusu gali kainuoti apie 400–500 afganių, Kabulo viešuoju transportu – apie 20 afganių, o 15 minučių trukmės pasivažinėjimas taksi – apie 40–60 vietinės valiutos vienetų. Pusantro litro vandens prekybos centre kainuoja apie 43, kilogramas vištienos krūtinėlės – apie 260, pietūs nebrangiame restorane – maždaug 420, puodelis kapučino kavos – apie 140 afganių.

Papildoma informacija:

 • Afganistanas priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC + 4:30.
 • Vietiniai kalba persų (dari), puštūnų kalbomis.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Afganistano sostinės Kabulo – apie 2500 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Populiariausia idėja lauktuvėms iš Afganistano – puikūs kilimai, puošti tautiniais motyvais. Taip pat verta paieškoti šiltos liemenės ar striukės iš avių vilnos, saugančios nuo vėjo, lietaus. Galite rinktis ir smulkius suvenyrus: magnetus, raktų pakabukus.

  Pigūs skrydžiai į Afganistaną atmintyje išlieka išties ilgam. Tai – įdomi, egzotiškų kultūros keistenybių kupina šalis. Tinkamai pasiruošę kelionei, galite būti tikri: jūsų laukia neįtikėtini nuotykiai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Afganistano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti