paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,50/5 (balsų: 8)

Bilietai skrydžiams į Žaliojo Kyšulio salas

Žaliojo Kyšulio salos
Geriausi pasiūlymai į Žaliojo Kyšulio salų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Žaliojo Kyšulio salas (CV)

Žaliojo Kyšulio salynas, plūduriuojantis vidury Atlanto vandenyno, trijų kontinentų sankirtoje – tai tikras kultūrų koliažas. Į dangų įsirėžę kalnai ir vulkanai, Europą primenantys slėniai, it iš dykumos atpūstos kopos, tropikų karščio apsupti paplūdimiai, portugalų ir afrikiečių išpuoselėti miestai... Skrydžiai į Žaliojo Kyšulio salas garantuoja nuostabą kiekvienam svečiui. Tam, kad kelionė būtų saugi, reikia pasirūpinti vos keliais formalumais.

Pasiruošimas kelionei

Prieš skrydį į Žaliojo Kyšulio Respubliką vertėtų pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, difterijos, vidurių šiltinės. Nukeliavus patartina saugotis uodų įkandimų, negerti vandens iš čiaupo. Salose pastebėti keli Zikos viruso atvejai, tad nėščiosioms verčiau būti itin atsargioms.

Keliautojams iš Lietuvos reikalinga viza. Ja gali pasirūpinti turizmo agentūra. Viza, kurios kaina – apie 25 eurus, suteikiama ir tarptautiniame salyno oro uoste.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Tiesioginio skrydžio iš Lietuvos į Žaliojo Kyšulio Respubliką nėra, tačiau keliauti galima iš kaimyninių šalių. Skirtingas salas patogiausia pasiekti lėktuvu. Sausumoje verta naudotis autobusais, maršrutiniais taksi.

Atsiskaitymui Žaliojo Kyšulio Respublikoje naudojamas eskudas (CVE). Vienas eskudas – tai maždaug 0,009 euro. Maisto kainos salose mažesnės, nei Lietuvoje. Išgerti kapučino galite už 69, pavalgyti pietus nebrangiame restorane – už 700 eskudų. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 78, kilogramas ryžių – apie 102, vištienos krūtinėlės – apie 391 eskudą. Viešuoju transportu pasinaudoti galite už 44, nuvažiuoti kilometrą taksi – už 150 eskudų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Žaliojo Kyšulio Respublikos kalba – portugalų.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki salyno sostinės Prajos – 3729 kilometrai.
 • Salynas priklauso UTC –1 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Pigūs skrydžiai į Žaliojo Kyšulio salas – puiki proga pagyvinti interjerą afrikietiškais motyvais. Verta pasidairyti medinių statulėlių, megztų lovos užtiesalų, staltiesių, servetėlių, paveikslų ir kaukių. Artimuosius galite pradžiuginti ir batika puoštais drabužiais, skaromis. Kriauklėmis dekoruotos dėžutės, nuotraukų rėmeliai, papuošalai – taip pat šaunios lauktuvių idėjos.

  Nors turizmo sfera Žaliojo Kyšulio salose nėra smarkiai išplėtota, kiekvienas keliautojas sutinkamas šiltai ir džiugiai. Viskas, ko reikia turiningoms, jaukioms jūsų atostogoms Afrikos pakraštyje – tik lėktuvo bilietai, viza, skiepai ir plati šypsena.

  Pigių kainų kalendoriuje į Žaliojo Kyšulio salų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  13:00-19:00 — Šiokiadieniais
  13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

  2020-07-06, pirmadienis: nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti