Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Frankfurtas – Ciurichas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Frankfurtas - Ciurichas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Frankfurto į Ciurichą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Ciuricho miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Frankfurtas — Ciurichas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Frankfurto į Ciurichą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Frankfurtas — Ciurichas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:4007:35LufthansaLH 1182 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
07:4008:35Air Canada
Swiss
AC 9000
LX 3601
55 min.  
08:3509:25LufthansaLH 1184 50 min.Airbus A320-100/200  
08:4509:40SwissLX 1069 55 min.Airbus A320-100/200  
09:4010:35LufthansaLH 1186 55 min.Airbus A320-100/200  
13:0013:55LufthansaLH 1190 55 min.Airbus A320-100/200  
14:1515:10LufthansaLH 5774 55 min.  
16:2517:20LufthansaLH 1196 55 min.  
17:2518:20LufthansaLH 5776 55 min.  
18:2519:20LufthansaLH 1198 55 min.Airbus A319  
20:5021:45SwissLX 1077 55 min.Airbus A321 (sharklets)  
Antradienis
06:4007:35LufthansaLH 1182 55 min.  
07:4008:35Air Canada
Swiss
AC 9000
LX 3601
55 min.  
08:3509:25LufthansaLH 1184 50 min.  
08:4509:40SwissLX 1069 55 min.Airbus A321-100/200  
09:4010:35Air Canada
Lufthansa
AC 9024
LH 1186
55 min.Airbus A319  
13:0013:55LufthansaLH 1190 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
14:1515:10LufthansaLH 5774 55 min.  
16:2517:20LufthansaLH 1196 55 min.Airbus A321-100/200  
17:2518:20LufthansaLH 5776 55 min.  
18:2519:20LufthansaLH 1198 55 min.Airbus A320-100/200  
20:5021:45SwissLX 1077 55 min.Airbus A321 (sharklets)  
Trečiadienis
06:4007:35LufthansaLH 1182 55 min.  
07:4008:35Air Canada
Swiss
AC 9000
LX 3601
55 min.  
08:3509:25LufthansaLH 1184 50 min.Airbus A320-100/200  
08:5009:40SwissLX 1069 50 min.Airbus A320-100/200  
09:4010:35Air CanadaAC 9024 55 min.  
09:4510:35LufthansaLH 1186 50 min.Airbus A320-100/200  
13:0013:55LufthansaLH 1190 55 min.Airbus A319  
13:5514:50LufthansaLH 5774 55 min.  
16:2517:20LufthansaLH 1196 55 min.Airbus A319  
17:2518:20LufthansaLH 5776 55 min.  
18:2519:20LufthansaLH 1198 55 min.Airbus A319  
20:5021:45SwissLX 1077 55 min.Airbus A321 (sharklets)  
Ketvirtadienis
06:3507:25LufthansaLH 1182 50 min.  
07:4008:35SwissLX 3601 55 min.  
08:3509:25LufthansaLH 1184 50 min.  
08:5009:40SwissLX 1069 50 min.Airbus A320-100/200  
09:4510:35LufthansaLH 1186 50 min.Airbus A320-100/200  
13:0013:55LufthansaLH 1190 55 min.Airbus A320-100/200  
14:1515:10LufthansaLH 5774 55 min.  
16:2517:20LufthansaLH 1196 55 min.Airbus A320-100/200  
17:2518:20LufthansaLH 5776 55 min.  
18:2519:20LufthansaLH 1198 55 min.Airbus A320-100/200  
20:5021:45SwissLX 1077 55 min.Airbus A321-100/200  
Penktadienis
06:4007:35LufthansaLH 1182 55 min.Airbus A320-100/200  
07:4008:35SwissLX 3601 55 min.  
08:3509:25LufthansaLH 1184 50 min.Airbus A320-100/200  
08:4509:40SwissLX 1069 55 min.Airbus A320-100/200  
09:4010:35LufthansaLH 1186 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:0013:55LufthansaLH 1190 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
14:1515:10LufthansaLH 5774 55 min.  
16:2517:20LufthansaLH 1196 55 min.Airbus A321-100/200  
17:2518:20LufthansaLH 5776 55 min.  
18:2519:20LufthansaLH 1198 55 min.Airbus A320-100/200  
20:5021:45SwissLX 1077 55 min.  
Šeštadienis
06:4007:35LufthansaLH 1182 55 min.  
07:4008:35SwissLX 3601 55 min.  
08:3509:25LufthansaLH 1184 50 min.  
08:4509:40SwissLX 1069 55 min.Airbus A320-100/200  
09:4010:35Air Canada
Lufthansa
AC 9024
LH 1186
55 min.Airbus A320-100/200  
13:0013:55LufthansaLH 1190 55 min.Airbus A319  
14:1515:10LufthansaLH 5774 55 min.  
16:2517:15LufthansaLH 1196 50 min.Airbus A320-100/200  
17:2518:20LufthansaLH 5776 55 min.  
18:2519:20Lufthansa
Swiss
LH 1198
LX 3611
55 min.  
20:5021:45Lufthansa
Swiss
LH 5778
LX 1077
55 min.  
Sekmadienis
06:3507:25LufthansaLH 1182 50 min.  
07:4008:35SwissLX 3601 55 min.  
08:3509:25LufthansaLH 1184 50 min.Airbus A319  
08:4509:40SwissLX 1069 55 min.Airbus A320-100/200  
09:4010:35Air Canada
Lufthansa
AC 9024
LH 1186
55 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:0013:55Air Canada
Lufthansa
AC 9028
LH 1190
55 min.Airbus A319  
14:0515:00LufthansaLH 5774 55 min.  
16:2517:20LufthansaLH 1196 55 min.Airbus A319  
17:2518:20LufthansaLH 5776 55 min.  
18:2519:20LufthansaLH 1198 55 min.Airbus A319  
20:5021:45SwissLX 1077 55 min.Airbus A321 (sharklets)  

Pirmadienis

Skrydis LH 1182: 06:40 – 07:35 ( 55 min.)
Skrydis AC 9000 / LX 3601: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1184: 08:35 – 09:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1069: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis LH 1186: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1190: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis LH 5774: 14:15 – 15:10 ( 55 min.)
Skrydis LH 1196: 16:25 – 17:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 5776: 17:25 – 18:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1198: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis LX 1077: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis LH 1182: 06:40 – 07:35 ( 55 min.)
Skrydis AC 9000 / LX 3601: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1184: 08:35 – 09:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1069: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis AC 9024 / LH 1186: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1190: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis LH 5774: 14:15 – 15:10 ( 55 min.)
Skrydis LH 1196: 16:25 – 17:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 5776: 17:25 – 18:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1198: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis LX 1077: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis LH 1182: 06:40 – 07:35 ( 55 min.)
Skrydis AC 9000 / LX 3601: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1184: 08:35 – 09:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1069: 08:50 – 09:40 ( 50 min.)
Skrydis AC 9024: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1186: 09:45 – 10:35 ( 50 min.)
Skrydis LH 1190: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis LH 5774: 13:55 – 14:50 ( 55 min.)
Skrydis LH 1196: 16:25 – 17:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 5776: 17:25 – 18:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1198: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis LX 1077: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis LH 1182: 06:35 – 07:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 3601: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1184: 08:35 – 09:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1069: 08:50 – 09:40 ( 50 min.)
Skrydis LH 1186: 09:45 – 10:35 ( 50 min.)
Skrydis LH 1190: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis LH 5774: 14:15 – 15:10 ( 55 min.)
Skrydis LH 1196: 16:25 – 17:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 5776: 17:25 – 18:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1198: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis LX 1077: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis LH 1182: 06:40 – 07:35 ( 55 min.)
Skrydis LX 3601: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1184: 08:35 – 09:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1069: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis LH 1186: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1190: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis LH 5774: 14:15 – 15:10 ( 55 min.)
Skrydis LH 1196: 16:25 – 17:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 5776: 17:25 – 18:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1198: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis LX 1077: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis LH 1182: 06:40 – 07:35 ( 55 min.)
Skrydis LX 3601: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1184: 08:35 – 09:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1069: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis AC 9024 / LH 1186: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1190: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis LH 5774: 14:15 – 15:10 ( 55 min.)
Skrydis LH 1196: 16:25 – 17:15 ( 50 min.)
Skrydis LH 5776: 17:25 – 18:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1198 / LX 3611: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 5778 / LX 1077: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis LH 1182: 06:35 – 07:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 3601: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis LH 1184: 08:35 – 09:25 ( 50 min.)
Skrydis LX 1069: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis AC 9024 / LH 1186: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AC 9028 / LH 1190: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis LH 5774: 14:05 – 15:00 ( 55 min.)
Skrydis LH 1196: 16:25 – 17:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 5776: 17:25 – 18:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1198: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis LX 1077: 20:50 – 21:45 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti