paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,09/5 (balsų: 152)

Bilietai skrydžiams į Šri Lanką

Šri Lanka
Geriausi pasiūlymai į Šri Lankos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Šri Lanką (LKA)

Skrydžiai į Šri Lanką – tai kelionė į nuostabaus grožio Indijos vandenyno salą su egzotiškais paplūdimiais, sena ir įspūdinga kultūra, didingais griuvėsiais ir begale dramblių. Dėl įdomių pramogų ir didelės jų pasiūlos, egzotikos, įspūdingų vaizdų ir nuostabaus klimato čia kasmet atvyksta tūkstančiai turistų.

Pasiruošimas kelionei

Turistams iš Lietuvos vizos yra reikalingos, tačiau galite pasinaudoti elektronine leidimų išdavimo sistema (http://eta.gov.lk/). Skiepais privaloma pasirūpinti tiems, kas atvyksta iš endeminių geltono drugio teritorijų. Jei norite išvengti grėsmės sveikatai, įsigykite vaistų nuo maliarijos, pasiskiepykite nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, įsitikinkite, kad esate paskiepyti nuo stabligės bei difterijos. Planuodami ilsėtis aktyviai, pasirūpinkite sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šri Lankos pažinimui galite rinktis įvairų transportą: patogius traukinius, autobusus, maršrutinius taksi, įprastus taksi ir, aišku, nuomotus automobilius. Kadangi turizmas čia gerai išvystyta sritis, tai keliaudami ir pažindami šalį problemų tikrai neturėsite.

Oficiali šios šalies valiuta – Šri Lankos rupija (LKR). Viena rupija – tai maždaug vienas euro centas. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje mažesnės, nei Lietuvoje. Dviejų žmonių pietūs nebrangiame restorane kainuos apie 10 eurų, o jei norėsite pasimėgauti ir puodeliu kapučino kavos, tai teks prie pietų sąskaitos pridėti po dar 1.8 euro. Kelionė viešuoju transportu kainuoja vos 12 euro centų, o taksi paslaugos – 0.28 e/km.

Papildoma informacija:

 • Šri Lankoje vartojamos sinhalų, tamilų ir anglų kalbos.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Šri Lankos sostinės Kolombo – 7175 kilometrai.
 • Šalis priklauso UTC + 6 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Be abejo, negalima nei pačios Šri Lankos, nei šios šalies suvenyrų įsivaizduoti be dramblių. Taigi, artimuosius galite nustebinti pačiais įvairiausiai drambliukais ar jų atvaizdais puoštais daiktais. Taip pat puikią kelionę primins ir atsiminimus sužadins autentiškos ritualinės kaukės ir prašmatnūs drabužiai. O ypač subtilų skonį turinčius giminaičius galite nustebinti neeilinės kokybės ceilono arbata bei įvairiais prieskoniais.

  Pigių kainų kalendoriuje į Šri Lankos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti