paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,19/5 (balsų: 21)

Bilietai skrydžiams į Šiaurės Korėją

Šiaurės Korėja
Geriausi pasiūlymai į Šiaurės Korėjos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Šiaurės Korėją (PRK)

Skrydžiai į Šiaurės Korėją vilioja skirtingus keliautojus, vienus čia atveda ypatingas smalsumas ir nenuvaldomas troškimas pažinti šią unikalią kultūrą, kitus – senovinė architektūra, puoselėjami papročiai ir tradicijos.

Pasiruošimas kelionei

Pasiruošimas atostogoms gana sudėtingas ir užimantis laiko, tačiau ši kelionių kryptis tikrai to verta. Visų pirma jums bus reikalinga viza: reikės kelių jūsų nuotraukų, užpildyti reikiamus dokumentus ir sumokėti 60 eurų mokestį. Kitas žingsnis: pasirūpinti reikiamais skiepais. Vykstant į Šiaurės Korėją yra maliarijos, hepatitų A ir B rizika, o jei atvykstate iš infekuotos geltonojo drugio teritorijos – iš jūsų taip pat bus reikalaujama ir šios vakcinos. jei planuojate aktyvias atostogas – pasirūpinkite stabligės ir difterijos revakcinacija ir įsigykite papildomą sveikatos draudimą.

Šalies kultūra yra išskirtinė ir ypatinga, taigi prieš vykstant į kelionę verta apie ją pasidomėti. Svarbu žinoti, kad šalies teritorijoje galima keliauti tik su vietinio gido palyda, o mobilieji telefonai gali būti įjungiami tik įsigijus vietinio operatoriaus kortelę.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Šiaurės Korėją galite keliaudami viešuoju transportu: metro, autobusais, traukiniais. Deja, nuomotis automobilio nepavyks, nes čia negalioja tarptautiniai vairuotojo pažymėjimai. Patogiausias ir geriausias keliavimo būdas – kartu su ekskursinėmis grupėmis ir gidu.

Oficiali šalies valiuta - Šiaurės Korėjos vona (KPW). Tačiau ši valiuta skirta tik vietiniams gyventojams. Turistai atsiskaityti gali specialia, tik besilankantiems šalyje išleista valiuta, kurią išsikeisti galėsite jau nuvykę į Šiaurės Korėją. Vežtis labiausiai patartina eurus arba JAV dolerius.

Papildoma informacija:

 • Oficiali šalies kalba – korėjiečių.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Šiaurės Korėjos sostinės Pchenjanio – maždaug 7153 kilometrai.
 • Šiaurės Korėja priklauso UTC +8:30 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prisiminimams iš šalies atgaivinti puikiai tinka įvairūs suvenyrai su šalies vadovo atributika, kadangi čia jo kultas labai didelis. Taip pat artimuosius galite nudžiuginti įvairiomis lauktuvėmis su pačios šalies simboliais: čia gausu vėliavėlių, ženkliukų ar tautinių segių.

  Skrydžiai į Šiaurės Korėją – tai tarsi žvilgsnis į praeitį, seną ir unikalią kultūrą. Šios atostogos, neabejotinai bus vienos įsimintiniausių ir įspūdingiausių jūsų gyvenime, kurių niekaip negalėsite ištrinti iš savo atminties.

  Pigių kainų kalendoriuje į Šiaurės Korėjos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti