paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,92/5 (balsų: 26)

Bilietai skrydžiams į Čilę nuo 1 073,73 €

Čilė
Geriausi pasiūlymai į Čilės miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Čilę (CL)

Čilė – nepaprastai žavingas Pietų Amerikos kraštas, it mažyčiame pasaulio makete sutalpinantis dykumą, derlingas žemes, upes, fiordus, vandenyno pakrantę, ugnikalnius ir ledynus. Šalies kerus papildo jaukūs, spalvingi miestai, nuostabus maistas ir nuoširdūs, draugiški gyventojai. Pigūs skrydžiai į Čilę – tai sumanus pasirinkimas norintiems vienoje vietoje išvysti gražiausias planetos ypatybes.

Pasiruošimas kelionei

Patekti į Čilę labai paprasta. Jei planuojate šalyje viešėti trumpiau nei mėnesį, mėgautis vietinių svetingumu galite be vizos. Griežtų reikalavimų skiepams Čilėje taip pat nėra. Jei norite jaustis kuo saugiau, atnaujinkite stabligės, difterijos skiepus, pasiskiepykite nuo hepatitų A, B ir pasirūpinkite sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Čilę galite keliaudami autobusais, traukiniais, mikroautobusais, taksi, lėktuvais. Taip pat galite išsinuomoti automobilį. Minimali amžiaus riba nuomai – 21 metai. Nemaža dalis kelių Čilėje padengti žvyru, tačiau jie – itin geros kokybės.

Atsiskaitymui šalyje naudojami pesai (CLP). Vienas pesas – tai maždaug 0,001 euro. Pragyvenimo išlaidos Čilėje panašios į Lietuvos. Papietauti nebrangiame restorane galite už 4445, pasilepinti kapučino – už 1491 pesą. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 821, kilogramas ryžių – apie 844, sūrio – apie 5647 pesus. Kelionė viešuoju transportu kainuoja maždaug 670, kilometras taksi – apie 800 pesų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Čilės kalba – ispanų. Prieš kelionę išmokite bent kelias ispaniškas frazes: angliškai kalba gana maža dalis gyventojų.
 • Čilė priklauso UTC –4 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Čilės sostinės Santjago – 7633 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Čilėje išgaunama daugiausia vario pasaulyje. Todėl lauktuvėms idealiai tiks iš šio metalo pagaminti papuošalai, indai, paveikslai. Lapis lazuli – dar viena Čilės įžymybė. Papuošalai su sodriai mėlynu akmeniu nudžiugins kiekvieną originalumą mėgstančią damą. Aromatingas vynas – taip pat puikus pasirinkimas lauktuvėms. Dėmesio verti ir drabužiai, avalynė su lamų kailiu, odiniai aksesuarai.

  Skrydžiai į Čilę gali tapti nepakartojamų atostogų pradžia. Pasirinkite patogią datą, pasirūpinkite nakvyne ir kelionės planu, o įspūdžių generavimą palikite pačiai šaliai: ji jus pakerės akimirksniu.

  Pigių kainų kalendoriuje į Čilės miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti