paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,32/5 (balsų: 25)

Ryga – Praha, lėktuvų bilietai nuo 90,20 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Rygos į Prahą

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Rygos į Prahą. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Ryga – Praha gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Latvijos į Čekiją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Jeigu kainos nėra, paspauskite ant kad surasti kainą duotai datai.

Į abi puses Ryga Praha Ryga

Kelionių trukmės filtras: nuo 1 iki 15 ir daugiau dienų

Rugpjūtis

PrAnTrKtPnŠtSk
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Grįžimas: 2024-08-12
10
11
Grįžimas: 2024-08-13
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Grįžimas: 2024-08-26
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Spalis

PrAnTrKtPnŠtSk
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Grįžimas: 2024-10-11
10
11
12
13
14
Grįžimas: 2024-10-18
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Grįžimas: 2024-10-31
27
28
Grįžimas: 2024-11-02
29
30
31

Tiesioginių skrydžių Ryga — Praha tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Rygos į Prahą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Ryga — Praha tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
12:5513:45Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Emirates
Czech Airlines
A3 3265
BT 0481
BT 481
EK 3499
OK 4883
1 val. 50 min.  
18:5019:45RyanAirFR 82571 val. 55 min.  
Antradienis
12:5513:45Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Czech Airlines
A3 3265
BT 0481
BT 481
OK 4883
1 val. 50 min.  
Trečiadienis
12:4013:35EmiratesEK 34991 val. 55 min.  
12:5513:45Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Czech Airlines
A3 3265
BT 0481
BT 481
OK 4883
1 val. 50 min.  
Ketvirtadienis
12:5513:45Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Czech Airlines
A3 3265
BT 0481
BT 481
OK 4883
1 val. 50 min.  
18:0519:00EmiratesEK 34991 val. 55 min.  
Penktadienis
12:4013:35AirBaltic
Emirates
BT 481
EK 3499
1 val. 55 min.  
12:5513:45Aegean Aviation
AirBaltic
Czech Airlines
A3 3265
BT 0481
OK 4883
1 val. 50 min.  
16:3017:25RyanAirFR 82571 val. 55 min.  
Šeštadienis
12:5513:45Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Emirates
Czech Airlines
A3 3265
BT 0481
BT 481
EK 3499
OK 4883
1 val. 50 min.  
Sekmadienis
12:5513:45Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Czech Airlines
A3 3265
BT 0481
BT 481
OK 4883
1 val. 50 min.  

Pirmadienis

Skrydis A3 3265 / BT 0481 / BT 481 / EK 3499 / OK 4883: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis FR 8257: 18:50 – 19:45 (1 val. 55 min.)

Antradienis

Skrydis A3 3265 / BT 0481 / BT 481 / OK 4883: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis EK 3499: 12:40 – 13:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis A3 3265 / BT 0481 / BT 481 / OK 4883: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis A3 3265 / BT 0481 / BT 481 / OK 4883: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis EK 3499: 18:05 – 19:00 (1 val. 55 min.)

Penktadienis

Skrydis BT 481 / EK 3499: 12:40 – 13:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis A3 3265 / BT 0481 / OK 4883: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)
Skrydis FR 8257: 16:30 – 17:25 (1 val. 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis A3 3265 / BT 0481 / BT 481 / EK 3499 / OK 4883: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis A3 3265 / BT 0481 / BT 481 / OK 4883: 12:55 – 13:45 (1 val. 50 min.)

2023-2024 m. vidutinės kainos pokyčių grafikas maršrutu Ryga - Praha

Lentelėje parodyta metų kainų dinamika maršrutui Ryga - Praha. Prie kiekvieno mėnesio nurodyta vidutinė kaina eurais iš mūsų duomenų bazės, kuri buvo sukaupta analizuojant mūsų klientų paieškų rezultatus. Lentelė parodo tik kainų keitimo tendencijas; identiškos vidutiniškos kainos tam pačiam kitų metų mėnesiui Avia.lt negarantuoja..

178 €.
160 €.
144 €.
124 €.
177,95 €
liepa
2023
2023-07
167,12 €
rugpjūtis
2023
2023-08
148,87 €
rugsėjis
2023
2023-09
135,64 €
spalis
2023
2023-10
160,49 €
lapkritis
2023
2023-11
138,93 €
gruodis
2023
2023-12
124,04 €
sausis
2024
2024-01
143,74 €
vasaris
2024
2024-02
174,92 €
kovas
2024
2024-03
147,88 €
balandis
2024
2024-04
140,14 €
gegužė
2024
2024-05
148,54 €
birželis
2024
2024-06
liepa
2023
2023-07
177,95 €
rugpjūtis
2023
2023-08
167,12 €
rugsėjis
2023
2023-09
148,87 €
spalis
2023
2023-10
135,64 €
lapkritis
2023
2023-11
160,49 €
gruodis
2023
2023-12
138,93 €
sausis
2024
2024-01
124,04 €
vasaris
2024
2024-02
143,74 €
kovas
2024
2024-03
174,92 €
balandis
2024
2024-04
147,88 €
gegužė
2024
2024-05
140,14 €
birželis
2024
2024-06
148,54 €

Skrydis Ryga - Praha

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti