paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,90/5 (balsų: 333)

Bilietai skrydžiams į Čekiją nuo 46,63 €

Čekija
Geriausi pasiūlymai į Čekijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Čekiją (CZ)

It iš gražiausios pasakos nukelta Praha, smailiabokštės, vitražais puoštos pilys, į tris jūras sutekančios upės paverčia Čekiją svajonių kryptimi. Čia maloniai nustemba ir kultūros išsiilgę romantikai, ir adrenaliną pamėgę smalsuoliai. Skrydžiai į Čekiją – puiki proga pasilepinti lengva, įdomia ir netolima kelione.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikei viešnagei Čekijoje viza nėra reikalinga. Taip pat nėra ypatingų reikalavimų skiepams. Jei planuojate aktyvias atostogas, pasirūpinkite sveikatos draudimu. Be to, prieš kelionę į užsienį verta atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Susisiekimo sistema Čekijoje išvystyta puikiai. Pažinti šalį galite keliaudami autobusais, paprastais bei greitaisiais traukiniais, taksi, miestuose – ir metro, tramvajais. Jei važiuosite nuomotu ar nuosavu automobiliu, nepamirškite įsigyti kelių mokesčių kuponą. Jis galioja 10 dienų arba mėnesį.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas galite naudodami Čekijos kronas (CZK). Viena krona – tai maždaug 0,035 euro. Pragyvenimo išlaidos Čekijoje yra kiek mažesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 110, pasilepinti kapučino – už 41 kroną. 1,5 litro vandens butelis šalyje kainuoja apie 12,66, kilogramas sūrio – apie 174,35, vištienos krūtinėlės – apie 140 kronų. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 24, nuriedėti kilometrą taksi – už 25 kronas.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Čekijos kalba – čekų. Taip pat galite susikalbėti angliškai, rusiškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Čekijos sostinės Prahos – 557 kilometrai.
 • Čekija priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +2.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Čekai didžiuojasi nuostabiu Bohemijos krištolu, Karlovy Vary porcelianu, rankų darbo nėriniais, juvelyriniais dirbiniais su brangakmeniais ir medinėmis lėlėmis, marionetėmis. Lauktuvėms taip pat drąsiai galite rinktis puikų čekišką alų, Berčerovkos likerį ar Pietų Moravijos, Bohemijos vyną. Artimuosius nudžiuginsite ir kvapniais aukštos kokybės muilais, kremais, žvakėmis.

  Pigūs skrydžiai į Čekiją – lengvai išpildoma turiningų ir jaukių atostogų svajonė. Patraukli kelionės kaina, gausybė lankytinų objektų, kvapą gniaužiantis architektūros grožis, smagūs žygiai gamtoje, gardus maistas – tai, dėl ko Čekiją verta aplankyti kiekvienam europiečiui.

  Pigių kainų kalendoriuje į Čekijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti