4,33/5 (balsų: 6)

Skrydžiai iš Palangos 2020 m.: apžvalga, naujos ir populiarios kryptys

Palanga, Lietuva
nuo 77,06 €

Nuo 2014 m., kai Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai buvo sujungti į bendrą tinklą ir jų valdymą perėmė viena organizacija, Palangos oro uosto populiarumas stipriai išaugo. Šis oro uostas – mažiausiais Lietuvoje, tačiau augantis bene nuosekliausiai, o keleiviai įvertina puikią aptarnavimo ir priežiūros kokybę, efektyvumą. 

Lyginant su kitais Lietuvos oro uostais, Palanga gali pasigirti puikiais orlaivių užpildymo rodikliais: iš pajūrio  kasdien kyla pilni lėktuvai. Šiame oro uoste įsitvirtinusios 7 skrydžių bendrovės. 

Iki 2020 m. pavasario skrydžiai iš Palangos oro uosto buvo organizuojami 8 kryptimis, tačiau skrydžių sąrašą papildė dar 2 miestai. Į kokius miestus šiuo metu iš Palangos skrenda orlaiviai ir kokių privalumų galima tikėtis renkantis skrydžius iš mažųjų oro uostų?

Skrydžiai iš Palangos oro uosto 

6 reguliarios kryptys:

 1. Bergenas (Norvegija);
 2. Dortmundas (Vokietija): šis skrydis organizuojamas nuo 2019 metų. Vokietijos rinka – viena iš svarbiausių mūsų šalies atvykstamajam turizmui;
 3. Kopenhaga (Danija);
 4. Londonas (Didžioji Britanija);
 5. Oslas (Norvegija);
 6. Ryga (Latvija).

Skrydžiai iš Palangos oro uosto, organizuojami tik vasaros sezonu:

 1. Minskas (Baltarusija);
 2. Varšuva (Lenkija).

Pigūs skrydžiai iš Palangos 

Šiuo metu pigūs skrydžiai iš Palangos vykdomi šiomis kryptimis:

 • Dortmundas (Vokietija): Wizzair;
 • Dublinas (Airija): Ryanair. Skrydžiai iš Palangos į Dubliną pradedami vykdyti jau nuo kovo 31 d. Keleiviai į emigrantų lietuvių pamėgtos Airijos sostinę bus skraidinami net 3 kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais bei šeštadieniais;
 • Londonas (Didžioji Britanija): Ryanair ir Wizzair.

Tiesioginiai skrydžiai iš Palangos oro uosto 2020 m. 

Norwegian Air Shuttle skrydžių bendrovė nuo 2020 m. iš Palangos oro uosto organizuoja daugiau skrydžių. Tiesioginiai skrydžiai iš Palangos organizuojami šiomis kryptimis:

 • Kopenhaga: Palangą ir Danijos sostinę skrydžiai sujungs nuo balandžio 4 d. Skrydžiai iš Palangos oro uosto šiomis kryptimis bus vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.
 • Stokholmas: tiesioginiais skrydžiais Palanga ir Stokholmas bus sujungti nuo balandžio 5-osios. Keleiviai į Švedijos sostinę iš Palangos bus skraidinami 2 kartus per savaitę – ketvirtadieniais bei sekmadieniais. 

Bene reprezentatyviausiai skrydžių kryptys pristatomos šiame žemėlapyje:

Palangos oro uostas: privalumai 

 • Bene sparčiausias augimas, lyginant su kitų Lietuvos oro uostų: dar 2016-aisiais „ACI Europe“ Palangos oro uostą pripažino kaip vieną greičiausiai augančių iš mažųjų Europos oro uostų.
 • Jaukumas ir kompaktiškumas: nedideliame oro uoste keleiviai niekada nepasiklysta, o pati atmosfera nekelia streso. 
 • Galimybė sutaupyti laiko: visas patikras pavyks praeiti ypač greitai, neteks laukti eilėse. 
 • Strategiškai patogi vieta prie didžiausio šalies kurorto. Baltijos jūra, ypač vasarą – užsienio turistų traukos centras. Pajūrio regionas turistus vilioja ne tik jūra, įstabiąja Kuršių nerija, bet ir viešbučiais, restoranais.
 • Patogus susisiekimas su Šiaurės, Vakarų Europos miestais. Patys populiariausi skrydžiai iš Palangos oro uosto – į Londoną, Kopenhagą ir Oslą. 
 • Erdvios automobilių stovėjimo aikštelės: jose niekada nepristinga vietos, o už stovėjimą galima atsiskaityti visais patogiausiais būdais.

Palangos oro uosto rekonstrukcija: ką išloš keleiviai? 

2020 metus Palangos oro uostas pasitiko terminalo rekonstrukcija. Šios rekonstrukcijos metu perplanuojamos pagrindinio oro uosto pastato erdvės, daug investicijų skiriama terminalo pralaidumui didinti. Bus išplečiamos saugumo patikros zona, išvykimo salės bei komercinės zonos.

Bene daugiausia investicijų pareikalaus kilimo-tūpimo tako atnaujinimas.

Kas pakis po Palangos oro uosto rekonstrukcijos?

 • Greitesnė, patogesnė pasų kontrolė: pavyzdžiui, skrendantieji į ne Šengeno valstybes ir atvykusieji iš jų bus patikrinami greičiau. Jų patogumui bus įrengiama dar viena VSAT kabina.
 • Kur kas didesnis oro uosto pralaidumas: orlaiviai ir keleiviai galės judėti greičiau bei patogiau, sparčiauatlikti būtinąsias patikros procedūras. 
 • Galimybė efektyviau naudotis įranga oro uosto terminale.
 • Platesnis paslaugų spektras.
 • Sumažėjusios eilės ir patogesnis aptarnavimas. 

Investuojama ir į oro uosto saugumą. 2019 m. pab. oro uosto administracija įsigijo modernų ugniagesių automobilį: https://www.youtube.com/watch?v=du89pnowQdE Analogiškos mašinos naudojamos didžiuosiuose pasaulio oro uostuose.

Visą rekonstrukciją finansuoja Palangos oro uosto administracija iš uždirbtų lėšų. 

Skrisdami iš Palangos oro uosto rekonstrukcijos metu keleiviai gali patirti tik nedidelių nepatogumų, o pats oro uostas nebus uždaromas: darbai bus organizuojami palaipsniui.

Naujausia Palangos oro uosto statistika 

 • Per pastaruosius 5 m. keleivių, skrendančių iš Palangos oro uosto, skaičius šoktelėjo net 150 proc. 
 • 2019 m. Palangos oro uostas aptarnavo 338 tūkst. keleivių.
 • 2019 m. bendras skrydžių skaičius išaugo net 500, o per visus metus į šį oro uostą lėktuvai tūpė ir iš jo kilo daugiau nei 5 tūkst. kartų. 

Palangos oro uostas: skrydžių tvarkaraštis

Palangos oro uosto skrydžių tvarkaraštį galite rasti internete adresu Palanga-airport.lt. Taip pat šioje svetainėje rasite ir aktualios informacijos, susijusios su skrydžiais iš Palangos, daugiau sužinosite apie oro uoste teikiamas paslaugas bei susipažinsite su aktualiausia informacija keleiviams. 

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti