paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,97/5 (balsų: 93)

Bilietai skrydžiams į Honkongą nuo 509,60 €

Honkongas
Geriausi pasiūlymai į Honkongo miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Honkongą (HK)

Pigūs skrydžiai į Honkongą – tobula galimybė pažinti mįslingą, ypatinga istorija pasižyminti Kinijos regioną. Paveiktas kinų, anglų, Honkongas šiandien stebina kontrastingų kultūrų sąveika ir išskirtiniu modernumu. Keliauti po regioną ypač lengva, o aukštas aptarnavimo lygis palepina ir išrankiausius keliautojus.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikei viešnagei Honkonge viza nereikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų. Prieš kelionę verta atnaujinti stabligės, difterijos skiepus, pasiskiepyti nuo vidurių šiltinės, hepatitų A ir B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Honkongą galite riedėdami autobusais, taksi, nuomotu automobiliu, dardėdami tramvajais, funikulieriais, metro arba plaukdami keltais. Viešojo transporto ir kelių sistema regione išvystyta itin gerai, todėl keliauti – tikras malonumas.

Atsiskaitymui naudojamas Honkongo doleris (HKD). Vienas doleris – tai maždaug 0.102 euro. Pragyvenimo išlaidos Honkonge didesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 50, puodelis kapučino – apie 34 dolerius. 1,5 litro vandens butelį galite nusipirkti už 11,78, kilogramą ryžių – už 15,42, vištienos krūtinėlės – už 67,24 dolerio. Kelionė viešuoju transportu Honkonge kainuoja apie 10, kilometras taksi – apie 8 dolerius.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Honkongo kalbos – kinų ir anglų.
 • Honkongas priklauso UTC +8 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Honkongo – 7939 kilometrai.
 • Šio regiono autonomija galioja iki 2047 metų.
 • Honkonge netaikomas pardavimo mokestis, todėl galite apsipirkti pigiau.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Honkongas – tobula vieta įmantrių kiniškų daiktų medžioklei. Iš šio regiono galite parsigabenti glėbį spalvingų kiniškų lazdelių, trapaus porceliano servizą, arbatos ceremonijai skirtą indų komplektą ar paties kvapnaus gėrimo. Lauktuvėms taip pat puikiai tinka šilko paveikslai, amuletai ir talismanai, kiniško dizaino staltiesės bei takeliai, nefritinės statulėlės. Jei norite itin praktiškos dovanos, rinkitės elektroniką.

  Svaiginančio aukščio dangoraižiai, žvejų apgyventos salos, neįprasti muziejai, kinišką kultūrą saugantys miestai, didingas Viktorijos kalnas, paslaptingas rūkas – vos keli objektai, sukuriantys savitą regiono atmosferą. Skrydžiai į Honkongą neabejotinai pradžiugins kiekvieną, norintį pažinti autonomišką Kinijos kampelį, kuriame susipina senovės ir ateities ritmai. Viskas, ko reikia – noras keliauti ir energija tūkstančiams lankytinų objektų apžiūrėti.

  Pigių kainų kalendoriuje į Honkongo miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti