Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Apie kompaniją
S7 Airlines – tai Rusijos oro linijos, įsikūrusios 1992-aisiais (tuo metu vadinosi Siberia Airlines ) ir vykdančios regioninius skrydžius šalyje. Rusija, Turkija, Kazachstanas, Gruzija, Turkmėnistanas, Graikija, Kinija ir daugybė kitų šalių patogiai pasiekiamos 700 tūkstančių klientų, kuriuos kiekvienais metais aptarnauja S7 Airlines .
87 S7 Airlines siūlomi maršrutai pasiekiami 66 kompanijai priklausančiais lėktuvais. Šios oro linijos keleivių saugumą patiki orlaivių gamintojams Airbus bei Boeing . Įdomu tai, jog kompanijos gyvavimo pradžioje buvo skrendama ne tik pastarųjų gamintojų, bet ir patikimais rusų gamybos lėktuvais – skirtingais Ilyushin, Antonov, Tupolev modeliais.
S7 Airlines kontaktai
Kilus klausimams dėl skrydžio ar kitų bendrovės teikiamų paslaugų, galite:
Skambinti tel.: +66 27181665.
Bagažo apribojimai
Rankinis bagažas
S7 Airlines rankinis klientų bagažas skirstomas pagal skrydžio klasę:
Economy Flex klasės keleiviams leidžiama pasiimti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 10 kg, o išmatavimai neturėtų būti didesni nei 55x40x20 cm.
Economy Basic klasės keleiviams leidžiama pasiimti 1 bagažo vienetą, sveriantį ne daugiau nei 10 kg, o išmatavimai neturėtų būti didesni nei 55x40x20 cm.
Business Basic klasės keleiviams leidžiama pasiimti 2 bagažo vienetus, kurie kartu svertų ne daugiau nei 15 kg, o išmatavimai nebūtų didesni nei 55x40x20 cm.
Business Flex klasės keleiviams leidžiama pasiimti 2 bagažo vienetus, kurie kartu svertų ne daugiau nei 15 kg, o išmatavimai nebūtų didesni nei 55x40x20 cm.
S7 Priority programai priklausantys keleiviai turi teisę pasiimti papildomą bagažo vienetą: Silver Ruby keleiviai – 1 bagažo vienetą (23 kg), Gold Sapphire – 1 bagažo vienetą (23 kg), Platinum Emerald – 1 bagažo vienetą (32 kg).
Registruojamas bagažas
Registruotas bagažas skirstomas pagal skrydžio klasę:
Economy Flex klasės keleiviams leidžiama pasiimti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 23 kg, o išmatavimai nebūtų didesni nei 203 cm.
Economy Basic klasės keleiviams leidžiama pasiimti 1 bagažo vienetą, sveriantį ne daugiau nei 23 kg.
Business Basic klasės keleiviams leidžiama pasiimti 1 bagažo vienetą, sveriantį ne daugiau nei 32 kg, o išmatavimai nebūtų didesni nei 203 cm.
Business Flex klasės keleiviams leidžiama pasiimti 2 bagažo vienetus, kurių vienas svertų ne daugiau nei 32 kg, o išmatavimai nebūtų didesni nei 203 cm.
Tai įdomu
Dabartinis kompanijos šūkis – Laisvė rinktis (angl. „Freedom to choose“ ).
2008-aisias ši kompanija buvo didžiausia Rusijos oro linijų bendrovė.
Bendrovės leidžiamas žurnalas „S7“ apžvelgia ne tik siūlomus maršrutus, bet ir įžymybių gyvenimą, ekonomikos, politikos, kultūros sritis, mados pasaulį bei sporto naujienas. Kompanijos internetiniame puslapyje galite rasti bei perskaityti elektroninę šio žurnalo versiją.
Oro linijų bendrovės S7 Airlines įvertinimas
Punktualumas
1,0
Jūsų vertinimas:
Aptarnavimas lėktuve
1,0
Jūsų vertinimas:
Lėktuvai
1,0
Jūsų vertinimas:
Tiesioginių aviakompanijos S7 Airlines skrydžių tvarkaraščiai
Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos S7 Airlines oro uosto (Maskva).
Maskva (DME) – Sankt Peterburgas (LED)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:15-11:55 10:30-12:05 18:00-19:40 18:10-19:45
10:15-11:55 10:30-12:05 18:00-19:40 18:10-19:45
10:15-11:55 10:30-12:05 18:00-19:40 18:10-19:45
10:15-11:55 10:30-12:05 18:00-19:40 18:10-19:45
10:15-11:55 10:30-12:05 18:00-19:40 18:10-19:45
10:15-11:55 10:30-12:05 18:00-19:40 18:10-19:45
Pirmadienis 10:15-11:55
10:30-12:05
18:00-19:40
18:10-19:45
Antradienis 10:15-11:55
10:30-12:05
18:00-19:40
18:10-19:45
Trečiadienis 10:15-11:55
10:30-12:05
18:00-19:40
18:10-19:45
Ketvirtadienis 10:15-11:55
10:30-12:05
18:00-19:40
18:10-19:45
Penktadienis 10:15-11:55
10:30-12:05
18:00-19:40
18:10-19:45
Šeštadienis 10:15-11:55
10:30-12:05
18:00-19:40
18:10-19:45
Sekmadienis 10:30-12:05
18:10-19:45
Maskva (DME) – Kazanė (KZN)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:50-09:30 08:45-10:20 19:00-20:35
07:50-09:30 08:45-10:20 13:35-15:10 19:00-20:35
07:50-09:30 08:45-10:20 19:00-20:35
07:50-09:30 08:45-10:20 19:00-20:35
Pirmadienis 08:45-10:20
19:00-20:35
Antradienis 08:45-10:20
19:00-20:35
Trečiadienis 07:50-09:30
08:45-10:20
19:00-20:35
Ketvirtadienis 07:50-09:30
08:45-10:20
13:35-15:10
19:00-20:35
Penktadienis 08:45-10:20
19:00-20:35
Šeštadienis 07:50-09:30
08:45-10:20
19:00-20:35
Sekmadienis 07:50-09:30
08:45-10:20
19:00-20:35
Maskva (DME) – Samara (KUF)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 13:50-16:35
15:30-18:15
Antradienis 15:30-18:15
Trečiadienis 15:30-18:15
Ketvirtadienis 15:30-18:15
Penktadienis 13:50-16:35
15:30-18:15
Šeštadienis 13:50-16:35
15:30-18:15
Sekmadienis 15:30-18:15
Maskva (DME) – Ufa (UFA)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:10-14:15 12:10-16:15 16:55-21:00
10:15-14:25 12:10-16:15 16:55-21:00
Pirmadienis 10:10-14:15
12:10-16:15
16:55-21:00
Antradienis 10:10-14:15
16:55-21:00
Trečiadienis 10:10-14:15
16:55-21:00
Ketvirtadienis 10:10-14:15
16:55-21:00
Penktadienis 12:10-16:15
16:55-21:00
Šeštadienis 10:15-14:25
12:10-16:15
16:55-21:00
Sekmadienis 10:10-14:15
16:55-21:00
Maskva (DME) – Kaliningradas (KGD)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:55-12:45 11:00-12:55 13:35-15:25
10:55-12:45 11:00-12:55 13:35-15:25
10:55-12:45 11:00-12:55 13:35-15:25
10:55-12:45 11:00-12:55 13:35-15:25
Pirmadienis 10:55-12:45
11:00-12:55
13:35-15:25
Antradienis 10:55-12:45
11:00-12:55
13:35-15:25
Trečiadienis 10:55-12:45
13:35-15:25
Ketvirtadienis 10:55-12:45
11:00-12:55
Penktadienis 10:55-12:45
11:00-12:55
13:35-15:25
Šeštadienis 10:55-12:45
11:00-12:55
13:35-15:25
Sekmadienis 10:55-12:45
13:35-15:25
Maskva (DME) – Sočis (AER)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:40-12:25 09:10-12:45 12:00-15:35 13:40-17:15
08:40-12:25 09:10-12:45 12:00-15:35 13:20-17:10 13:40-17:15
09:10-12:45 11:20-15:10 13:20-17:10 13:40-17:15
08:40-12:25 09:10-12:45 12:00-15:35 13:20-17:10 13:40-17:15
08:40-12:25 09:10-12:45 12:00-15:35 13:20-17:10 13:40-17:15
09:10-12:45 12:00-15:35 13:40-17:15
Pirmadienis 08:40-12:25
09:10-12:45
12:00-15:35
13:40-17:15
Antradienis 08:40-12:25
09:10-12:45
12:00-15:35
13:20-17:10
13:40-17:15
Trečiadienis 09:10-12:45
11:20-15:10
13:20-17:10
13:40-17:15
Ketvirtadienis 09:10-12:45
13:40-17:15
Penktadienis 08:40-12:25
09:10-12:45
12:00-15:35
13:20-17:10
13:40-17:15
Šeštadienis 08:40-12:25
09:10-12:45
12:00-15:35
13:20-17:10
13:40-17:15
Sekmadienis 09:10-12:45
12:00-15:35
13:40-17:15
Maskva (DME) – Volgogradas (VOG)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 11:45-13:30
Antradienis 11:45-13:30
18:20-20:05
Trečiadienis 11:45-13:30
18:20-20:05
Ketvirtadienis 11:45-13:30
18:20-20:05
Penktadienis 11:45-13:30
18:20-20:05
Šeštadienis 11:45-13:30
17:15-19:05
Sekmadienis 11:45-13:30
Maskva (DME) – Vladikaukazas (OGZ)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 11:50-15:00
12:50-16:00
Antradienis 11:50-15:00
12:50-16:00
Trečiadienis 11:50-15:00
12:50-16:00
Ketvirtadienis 11:50-15:00
12:50-16:00
Penktadienis 11:50-15:00
12:50-16:00
Šeštadienis 12:50-16:00
Sekmadienis 11:50-15:00
12:50-16:00
Maskva (DME) – Machačkala (MCX)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 14:05-17:05
Antradienis 14:05-17:05
Trečiadienis 14:05-17:05
Ketvirtadienis 13:20-16:25
Penktadienis 14:05-17:05
Šeštadienis 14:05-17:05
Sekmadienis 14:05-17:05
Maskva (DME) – Mineralnye Vody (MRV)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 12:45-16:05
Antradienis 12:45-16:05
Trečiadienis 12:40-16:10
12:45-16:05
Ketvirtadienis 12:40-16:10
12:45-16:05
Penktadienis 12:45-16:05
Šeštadienis 12:45-16:05
Sekmadienis 12:45-16:05
Maskva (DME) – Novosibirskas (OVB)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:55-16:55 11:35-19:35 12:55-20:55 16:50-00:50 19:50-03:50 21:05-05:05 23:35-07:35
08:55-16:55 11:35-19:35 12:55-20:55 16:50-00:50 19:35-03:35 21:05-05:05 22:25-06:25 23:35-07:35
08:55-16:55 11:35-19:35 12:55-20:55 16:50-00:50 19:50-03:50 21:05-05:05 23:35-07:35
08:55-16:55 11:35-19:35 12:55-20:55 16:50-00:50 19:50-03:50 21:05-05:05 23:35-07:35
08:55-16:55 11:35-19:35 12:55-20:55 16:50-00:50 18:50-02:50 19:35-03:35 21:05-05:05 23:35-07:35
08:55-16:55 11:35-19:35 12:55-20:55 16:50-00:50 19:50-03:50 21:05-05:05 23:25-07:25
08:55-16:55 11:35-19:35 12:55-20:55 16:50-00:50 18:50-02:50 19:50-03:50 21:05-05:05 23:35-07:35
Pirmadienis 08:55-16:55
11:35-19:35
12:55-20:55
16:50-00:50
19:50-03:50
21:05-05:05
23:35-07:35
Antradienis 08:55-16:55
11:35-19:35
12:55-20:55
16:50-00:50
19:35-03:35
21:05-05:05
22:25-06:25
23:35-07:35
Trečiadienis 08:55-16:55
11:35-19:35
12:55-20:55
16:50-00:50
19:50-03:50
21:05-05:05
23:35-07:35
Ketvirtadienis 08:55-16:55
11:35-19:35
12:55-20:55
16:50-00:50
19:50-03:50
21:05-05:05
23:35-07:35
Penktadienis 08:55-16:55
11:35-19:35
12:55-20:55
16:50-00:50
18:50-02:50
19:35-03:35
21:05-05:05
23:35-07:35
Šeštadienis 08:55-16:55
11:35-19:35
12:55-20:55
16:50-00:50
19:50-03:50
21:05-05:05
23:25-07:25
Sekmadienis 08:55-16:55
11:35-19:35
12:55-20:55
16:50-00:50
18:50-02:50
19:50-03:50
21:05-05:05
23:35-07:35
Maskva (DME) – Omskas (OMS)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 10:15-16:30
23:25-05:45
Antradienis 10:15-16:30
23:25-05:45
Trečiadienis 10:15-16:30
23:25-05:45
Ketvirtadienis 10:15-16:30
23:25-05:45
Penktadienis 10:15-16:30
23:25-05:45
Šeštadienis 10:15-16:30
23:25-05:45
Sekmadienis 10:15-16:30
23:25-05:45
Maskva (DME) – Naujasis Urengojus (NUX)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 01:50-07:20
Antradienis 01:50-07:20
Trečiadienis 01:50-07:20
Ketvirtadienis 01:50-07:20
Penktadienis 01:50-07:20
Šeštadienis 01:50-07:20
Sekmadienis 01:50-07:20
Maskva (DME) – Norilskas (NSK)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
–
Pirmadienis 23:50-07:50
Antradienis 23:50-07:50
Trečiadienis 23:50-07:50
Ketvirtadienis 23:50-07:50
Penktadienis 23:25-07:30
Šeštadienis – Sekmadienis 23:10-07:30
Maskva (DME) – Abakanas (ABA)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
–
Pirmadienis 22:25-07:01
Antradienis – Trečiadienis 22:25-07:01
Ketvirtadienis 22:25-07:01
Penktadienis 22:25-07:01
Šeštadienis 22:25-07:01
Sekmadienis 22:25-07:01
Maskva (DME) – Barnaulas (BAX)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 23:00-07:05
Antradienis 23:00-07:05
Trečiadienis 23:00-07:05
Ketvirtadienis 23:00-07:05
Penktadienis 23:00-07:05
Šeštadienis 23:00-07:05
Sekmadienis 23:00-07:05
Maskva (DME) – Tomskas (TOF)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 23:00-07:05
Antradienis 23:00-07:05
Trečiadienis 23:00-07:05
Ketvirtadienis 23:00-07:05
Penktadienis 23:00-07:05
Šeštadienis 23:00-07:05
Sekmadienis 23:00-07:05
Maskva (DME) – Novokuzneckas (NOZ)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 21:25-05:40
Antradienis 21:25-05:40
Trečiadienis 21:25-05:40
Ketvirtadienis 21:25-05:40
Penktadienis 21:25-05:40
Šeštadienis 21:25-05:40
Sekmadienis 21:25-05:40
Maskva (DME) – Irkutskas (IKT)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
13:05-23:45 18:20-05:05 21:35-08:20 23:50-10:40
13:05-23:45 18:20-05:05 21:35-08:20
13:05-23:45 18:20-05:05 21:35-08:20 23:50-10:40
13:05-23:45 18:20-05:05 21:35-08:20
13:05-23:45 18:20-05:05 21:35-08:20
13:05-23:45 18:20-05:05 21:35-08:20
Pirmadienis 13:05-23:45
18:20-05:05
21:35-08:20
23:50-10:40
Antradienis 13:05-23:45
18:20-05:05
21:35-08:20
Trečiadienis 13:05-23:45
21:35-08:20
Ketvirtadienis 13:05-23:45
18:20-05:05
21:35-08:20
23:50-10:40
Penktadienis 13:05-23:45
18:20-05:05
21:35-08:20
Šeštadienis 13:05-23:45
18:20-05:05
21:35-08:20
Sekmadienis 13:05-23:45
18:20-05:05
21:35-08:20
Maskva (DME) – Ulan-Udė (UUD)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
19:25-06:15 22:20-09:10 23:45-10:35
19:25-06:15 22:20-09:10 23:45-10:35
01:30-12:20 19:25-06:15 22:20-09:10
01:30-12:20 19:25-06:15 22:20-09:10
Pirmadienis 20:15-07:15
22:20-09:10
Antradienis 19:25-06:15
22:20-09:10
Trečiadienis 19:25-06:15
22:20-09:10
Ketvirtadienis 19:25-06:15
22:20-09:10
23:45-10:35
Penktadienis 19:25-06:15
22:20-09:10
23:45-10:35
Šeštadienis 01:30-12:20
19:25-06:15
22:20-09:10
Sekmadienis 01:30-12:20
19:25-06:15
22:20-09:10
Maskva (DME) – Bratskas (BTK)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– –
Pirmadienis 22:00-08:15
Antradienis 22:00-08:15
Trečiadienis – Ketvirtadienis 22:00-08:15
Penktadienis – Šeštadienis 22:00-08:15
Sekmadienis 22:00-08:15
Maskva (DME) – Blagoveščenskas (BQS)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
–
Pirmadienis 20:20-09:45
Antradienis – Trečiadienis 20:20-09:45
Ketvirtadienis 20:20-09:45
Penktadienis 20:20-09:45
Šeštadienis 20:20-09:45
Sekmadienis 20:20-09:45
Maskva (DME) – Urgenčas (UGC)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– –
Pirmadienis 22:25-03:50
Antradienis – Trečiadienis 22:25-03:50
Ketvirtadienis 22:25-03:50
Penktadienis 22:05-03:45
Šeštadienis – Sekmadienis 22:25-03:50
Maskva (DME) – Antalija (AYT)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:10-13:20 08:55-14:05 20:55-02:05
08:05-13:10 08:55-13:55 20:55-02:05
08:05-13:10 08:55-14:05 20:55-02:05
Pirmadienis 08:10-13:20
08:55-14:05
20:55-02:05
Antradienis 08:55-14:05
20:55-02:05
Trečiadienis 08:55-14:05
20:55-02:05
Ketvirtadienis 08:55-14:05
20:55-02:05
Penktadienis 08:05-13:10
08:55-13:55
20:55-02:05
Šeštadienis 07:55-13:05
20:55-02:05
Sekmadienis 08:05-13:10
08:55-14:05
20:55-02:05
Maskva (DME) – Stambulas (IST)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 10:00-15:10
11:45-16:50
Antradienis 10:00-15:10
11:45-16:50
Trečiadienis 10:00-15:10
11:45-16:50
Ketvirtadienis 10:00-15:10
11:45-16:50
Penktadienis 10:00-15:10
11:45-16:50
Šeštadienis 10:00-15:10
11:45-16:50
Sekmadienis 10:00-15:10
11:45-16:50
Maskva (DME) – Baku (GYD)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
Pirmadienis 00:40-05:00
12:30-16:50
Antradienis 00:40-05:00
12:30-16:50
Trečiadienis 00:40-05:00
Ketvirtadienis 00:40-05:00
12:30-16:50
Penktadienis 00:40-05:00
12:30-16:50
Šeštadienis 00:40-05:00
12:30-16:50
Sekmadienis 00:40-05:00
12:30-16:50
Maskva (DME) – Penza (PEZ)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– – –
Pirmadienis 18:10-19:30
Antradienis 18:10-19:30
Trečiadienis 18:10-19:30
Ketvirtadienis – Penktadienis – Šeštadienis 18:10-19:30
Sekmadienis –
Maskva (DME) – Murmanskas (MMK)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– – – – –
Pirmadienis 12:15-14:55
Antradienis – Trečiadienis – Ketvirtadienis – Penktadienis – Šeštadienis 12:15-14:55
Sekmadienis –
Maskva (DME) – Ašchabadas (ASB)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– – – – –
Pirmadienis 23:35-05:35
Antradienis 21:50-03:40
Trečiadienis – Ketvirtadienis – Penktadienis – Šeštadienis – Sekmadienis –
Maskva (DME) – Čita (HTA)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– – – – –
Pirmadienis – Antradienis 19:10-07:20
Trečiadienis – Ketvirtadienis – Penktadienis 19:05-07:15
22:25-10:35
Šeštadienis – Sekmadienis –
Maskva (DME) – Dubajus (DWC)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– – – – –
Pirmadienis – Antradienis 20:40-03:20
Trečiadienis – Ketvirtadienis – Penktadienis – Šeštadienis 20:40-03:20
Sekmadienis –
Maskva (DME) – Neriungris (NER)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– – – – – –
Pirmadienis – Antradienis – Trečiadienis – Ketvirtadienis 21:25-10:00
Penktadienis – Šeštadienis – Sekmadienis –
Maskva (DME) – Oskemenas (UKK)
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
– – – – – –
Pirmadienis – Antradienis – Trečiadienis – Ketvirtadienis – Penktadienis – Šeštadienis 22:45-05:05
Sekmadienis –
Geriausi bilietų pasiūlymai